Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна       Сектор благодійності    Філантропія у світі    Новини філантропії у світі
 

ВСІ НОВИНИ

Новини філантропії у світі
ОПИТУВАННЯ
Ви вже запланували справи і цілі на 2019-й?
МИ НА FACEBOOK

В Естонії пройдуть благодійні марафони на підтримку України

20.10.2014  Автор: Філ Брайерман, ERR

21 жовтня Естонське телебачення буде вести пряму трансляцію благодійного концерту «Естонія - Україні» в концертному домі Nordea

Трансляція розпочнеться о 21:35. Благодійний концерт організований за ініціативою члена некомерційної організації MTÜ Vaba Україна, колишнього командувача Силами оборони Естонії, генерал-лейтенанта Йоханнеса Керта, пише ERR. 

В ході акції будуть зібрані гроші для відправки засобів першої медичної допомоги постраждалим у військовому конфлікті в Україні. В концерті візьмуть участь естонські музиканти Тиніс Мягі, Іво Лінна, Отт Лепланд, Ленна Куурмаа, Біргіт Ийгемеель, Сандра Нурмсалу, InBoil, Карл-Ерік Таукар, Расмус Ряндвее, ансамблі «Свята Ватра» і Слони від Нептуна, а також оркестр Сил оборони Естонії . До них приєднаються хор українців Естонії «Україна» і український ансамбль «Гайдамаки». 

На підтримку України до 30 листопада відкриті благодійні телефонні лінії для пожертвувань. Зателефонувавши на номер 9007701, ви пожертвуєте 5 євро, на номер 9007702 - 10 євро, на номер 900 7703 - пожертвуєте 20 євро. Плата за обслуговування при дзвінках на благодійні лінії не стягується. 

Благодійний концерт на користь України відбудеться також у понеділок, 20 жовтня у Національній опері «Естонія». У програмі теле- і радіопередач буде безліч українських тем. 

В понеділок, 20 Жовтні передача ЕТВ «Наші люди» покаже сюжет про художників декоративно-прикладного мистецтва Юлії та Едуарда, які зустрілися у Львові, але зараз живуть в Пярну. У центрі Пярну вони відкрили мистецький магазин. В ефір передача вийде в 20:35. Того ж вечора в 22:10 у передачі «Välisilm» буде показаний документальний фільм «Газова зброя» (Швеція, 2014) про те, як газ став політичною зброєю для України. У вівторок, 21 жовтня на Klassikaraadio звучатиме українська музика. У передачі із серії «Muusikatuba» в 10:00 прозвучить запис оперного концерту на українському радіо, в 11:00 буде представлена ​​музика відомого сучасного українського композитора Валентина Сильвестрова. У 14 годин - передача про творчість класика Дмитра Бортнянського. В 19 годині розпочнеться концерт хорової духовної музики Київського камерного хору. Російською мовою в ефірі Радіо 4 в 11:05 ведучий Ілля Бань поговорить з українським тележурналістом Яковом Гоппе про охорону пам'яток архітектури в Одесі. В 14:05 в рамках передачі «В поле зору» розпочнеться радіоміст між Києвом і Таллінном, ведуча Вікторія Мельник.

Джерело: http://nr2.com.ua

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}