
Відповідно до статті 94 Конституції України, Президент України протягом п’ятнадцяти днів після отримання закону підписує його або повертає закон зі своїми вмотивованими і сформульованими пропозиціями до Верховної Ради України для повторного розгляду.
На сьогоднішній день ми спостерігаємо повний занепад соціальної сфери. Кількість людей у складних обставинах збільшується. Дослідження, які проводились командою СОС Дитячі містечка Україна у інституційних закладах виховання дітей, свідчать, що за останні два роки кількість дітей у закладах збільшилася. Основна причина – це складні обставини, які батьки не можуть подолати і вимушені віддавати дитину до інтернату. Це лише одна сторона прогалин у соціальній сфері. А ще є люди та діти з інвалідністю, самотні літні люди, які потребують піклування і догляду.
Завданням нового закону є перезавантаження системи надання соціальних послуг в Україні, розвиток послуг на містах, перекваліфікація соціальних працівників та збільшення їх кількості. Започаткування Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг. Єдиний порядок надання соціальних послуг. Впровадження широкого ринку соціальних послуг, планування соціального замовлення на три роки та залучення неприбуткових організацій, які професійні у своїх послугах.
Щоб закон почав діяти потрібно прийняти низку нормативно-правових актів. Але на сьогоднішній день, ми чекаємо підпис Президента України.
Друзі долучайтеся до заклику до Петра Порошенка підписати новий ЗУ "Про соціальні послуги", якщо ми будемо мовчати – соціальна сфера ніколи не буде на порядку денному у політиків.