Covid-19: карта благодійних ініціатив. Детальніше

Участь в Українському форумі благодійників

Як голос вітчизняного сектору благодійності Український форум благодійників співпрацює із законодавцями, державними управлінцями, освітянами, журналістами та іншими фахівцями з метою створення середовища, в якому українських рух благодійників може рости і процвітати.

Ми розвиваємо для наших учасників продукти та послуги, яких вони потребують задля покращення власної роботи, в тому числі мережеві можливості, законодавчі ініціативи, освітні заходи, дослідження, публікації і багато чого іншого.

Участь в УФБ збагачує сектор благодійності шляхом навчання і спілкування з іншими експертами та практиками, які беруть участь у благодійній діяльності.

Членами Українського форуму благодійників можуть бути:

  • приватні фонди;
  • корпоративні фонди;
  • фонди громад;
  • операційні фонди;
  • благодійні організації;

Кожна організація-учасник УФБ повинна відповідати критеріям участі в УФБ, визначеним Загальних зборів УФБ, а також має дотримуватись основних положень Етичного кодексу УФБ і надавати Дирекції щороку річні звіти про діяльність організації.

Кожен учасник Форуму може обирати для себе найбільш зручний тип участі:
• повноправна участь;
• асоційована участь;

Усі учасники Форуму сплачують річні членські внески, розмір яких затверджується Загальними зборами та залежить від типу участі: повноправного чи асоційованого.

Якщо організація прийняла рішення приєднатися до Форуму, їй слід зробити лише 5 кроків.

Повна інформація про умови та принципи членства в Українському форумі благодійників викладена в Положенні про членство УФБ.

З питань участі в Українському форумі благодійників можна написати за електронною адресою events.ufb@gmail.com