
«Цінності життя – у фотографіях»: фотовиставка про благодійність розпочинається з Волині
У квітні 2014 р. розпочалася подорож кращих робіт фотоконкурсу «Благодійність крізь призму об’єктива»-2013 Україною. 14 квітня гостинно відкрив свої двері для фотовиставки Волинський краєзнавчий музей – головний музей Волинської області, найбільший і найдавніший з нині діючих музеїв Волині. Щорічно музей відвідує понад 100 тисяч чоловік.
Анатолій Силюк, директор Волинського краєзнавчого музею взяв участь у відкритті фотовиставки та зазначив, що це «цікавий і потрібний проект». Він із задоволенням зазначає, що за перший тиждень проведення фотовиставку побачили біля півтори тисячі відвідувачів музею.
Заступник начальника Волинського обласного управління культури Валерій Дмитрук відмітив: «Фотографії заставляють побачити глибину людських доль і головні цінності життя».
Партнером Українського форуму благодійників у проведенні фотовиставки на Волині стала ГО «Імідж-студія «Дія».
Анастасія Пеценюк, головний менеджер організації зазначає: «Ми вирішили долучитися до цього проекту, оскільки тема благодійності на сьогодні надзвичайно важлива. Бути благодійниками, тобто робити добрі справи, треба вчити дітей зі школи. З фотографій видно: зробити добру справу може кожен, не залежно від статків! Інколи старій чи хворій людині потрібна просто увага, спокійний доторк до руки. І ті промінчики душевного тепла роблять більше, ніж ліки.
Хочу подякувати директору Волинського краєзнавчого музею Анатолію Силюку, який пішов нам назустріч з розміщенням фотовиставки, заступникові начальна обласного управління культури Валерію Дмитруку, який був у числі перших відвідувачів виставки, заввідділу новітньої історії Ларисі Пальосі і її колегам, які опікувалися виставкою «Благодійність крізь призму об єктива». Волинській державній телерадіокомпанії ми вдячні за інформаційну підтримку проекту, голові братства бджолярів землі Волинської «Ройовий стан» Володимиру Дмитруку та власниці салону краси «Панна» у Луцьку Ользі Оленицькій – за відкритість душ і за готовність робити добрі справи. Мобільний партнер виставки – компанія Life заслуговує особливої подяки».
Оксана Мосійчук, студентка Східнонаціонального європейського університету, ділиться враженнями: «Особливо мене вразили фотографії, героями яких є діти. Ми різні, але ми – рівні. Це потрібно розуміти, бо насправді ніхто не знає, що його чекає завтра і сьогоднішня повносправність може стати лише спогадом у довгих і тяжких роках боротьби з хворобою чи травмою. Благодійності справді треба вчитися і вчити цьому насамперед дітей».
Ефективним наповненням виставки стали уроки благодійності. Щодня в музеї учні мали можливість не лише переглянути фотороботи, а й поспілкуватися з місцевими благодійниками, для яких благодійність – це філософія і практика життя. Партнер-організатор виставки у Луцьку – ГО «Імідж-студія «Дія» вважає, що благодійність -надзвичайно важливий аспект виховання у дітей практичної доброти і взаємовиручки.
Символом того, що робити БЛАГО можна скрізь і всюди, за будь-яких статків, стала акція «ЧАРІВНА ГРИВНЯ» ГО «Імідж-студія «Дія», яка відбувалася під час проведення фотовиставки. ВСЬОГО ЛИШЕ 1 гривня здатна подарувати радість свята дитині з малозабезпеченої сім’ї! 100 000 людей = 100 000 гривень = тисячі дитячих радостей!