
Спікерами щорічних міжнародних конференцій Українського форуму благодійників стають найяскравіші представники сектору благодійності, які зарекомендували себе як ефективні менеджери, харизматичні лідери, рушії організованої філантропії. Учасники IV Міжнародної конференції УФБ «Благодійність 2020: бачення та стратегія розвитку" (23 лютого 2012 р., Київ) познайомляться і матимуть змогу подискутувати, зокрема, із Наталією Камінарською і Русланом Жиленком.
Наталія Камінарська – виконавчий секретар Форуму донорів (Росія).
Закінчила Московський державний педагогічний університет і магістратуру економічного факультету Московського міжнародного університету. Стажувалася в Центрі вивчення філантропії Міського університету Нью-Йорка.
У Charities Aid Foundation (CAF Russia) керувала проектом із підтримки створення міських благодійних фондів у Росії. З 2001 р. – виконавчий секретар Форуму донорів – коаліції організацій-грантодавців. Член керівної ради Міжнародної ініціативи підтримки донорів (World Wide Initiative for Grantmakers Support), член комітету з мережевого взаємодії Європейського центру фундацій (EFC) та учасник мережі Центральної та Східної Європи за відповідальну філантропію (CEENERGI).
Руслан Жиленко – директор Міжобласного благодійного фонду "Фонд розвитку Карпатського Єврорегіону" (Карпатський фонд, Україна).
Кандидат історичних наук, доцент. Закінчив історичний факультет та аспірантуру Ужгородського національного університету. Неодноразово проходив стажування у ВНЗ та фондах Великої Британії, Бельгії, Канади, Угорщини, Словаччини, Нідерландів. Автор монографії, навчального посібника та кількох десятків інших наукових публікацій.
Завідувач лабораторії соціальних досліджень Ужгородського національного університету. Досліджує громадські організації в системі соціальної роботи в Україні, викладає нормативні курси, зокрема «Соціальна робота в громаді».
З 2006 р. працює в Карпатському фонді, З 2007 р. – на посаді директора. Під час роботи в Карпатському фонді розробляв та очолював реалізацію грантових програм у сфері надання соціальних послуг вразливим верствам населення.
Детальніше про спікерів, новинки програми, реєстрацію – на сайті Конференції.