
Стартувала міжнародна практична конференція “Білі ночі на Волзі”
З 23 по 26 червня в Нижньому Новгороді проходить єдина щорічна російська конференція з фандрайзингу (пошук коштів на некомерційні та благодійні проекти) – Міжнародна практична конференція «Білі ночі на Волзі: нестоличний фандрайзинг. Пошук коштів для розвитку людей, організацій, територій». Український форум благодійників виступив інформаційним партнером конференції.
Конференція проводиться Центром розвитку некомерційних організацій (Санкт-Петербург). Співорганізатори конференції – Асоціація «Служіння» (Нижній Новгород), Російський фонд допомоги Видавничого дому «Коммерсант» (Москва), Charity Solution (Москва), Philanthropy Bridge Foundation (Лондон), Форум Донорів (Москва), БФ «Дорога Разом» (Москва) і Фонд розвитку некомерційних організацій «Школа НУО» (Москва).
Спонсорами конференції є Корпорація Microsoft і Некомерційна компанія Evolution & Philanthropy.
З 2006 року конференція проходила в Санкт-Петербурзі під брендом «Білі ночі фандрайзингу». На Волгу "Білі ночі" прийшли для того, щоб стати більш доступними для колег з некомерційного сектору в різних регіонах – і транспортно, і фінансово, і змістовно.
Провідна тема 2011 року – «Не-магістральний фандрайзинг: свіжі рішення в непростих ситуаціях», головне завдання – не розгубивши «столичні» знахідки, залучити мудрість і досвід регіонів.
Організаторами сформована потужна команда з 42 фандрайзерів-практиків, які за 4 дні конференції готові передати учасникам свій досвід, дати практичні рекомендації та консультації, поділитися свіжими тенденціями та рішеннями в «Не-магістральному» фандрайзингу.
Учасників чекає захоплююча, гнучка програма, розрахована на всі рівні підготовки у галузі фандрайзингу: «Ділова екскурсія» – серія візитів в нижньогородські НУО, органи влади, ЗМІ для знайомства з фандрайзинговим досвідом; «Тренінг-день» – мозаїка тренінгів з різних аспектів фандрайзингу від російських і зарубіжних фахівців; Конференц-дні – оглядові доповіді, презентація успішного досвіду, дискусії та майстер-класи від експертів-практиків і багато іншого.
Інновації 2011 року: дискусії з розвитку direct debit (списання з рахунку) та цільового капіталу; майстер-клас «Як змусити працювати Інтернет та соціальні мережі?»; Секція «Релігійна та світська благодійність»; звіт і практикум «Як зробити фандрайзинг окупним?» тощо.
За час проведення конференції в ній взяли участь більше 600 чоловік з 13 країн і більш ніж 100 міст. Сотні керівників і фандрайзерів вийшли на абсолютно новий рівень залучення ресурсів до діяльності своїх організацій.
«Ми раді, що конференція стала не тільки очікуваною подією, а й мобільним, якісно-новим простором для обміну досвідом, технологіями, для аналізу тенденцій розвитку некомерційного сектору та фандрайзингу» – відзначає Ксенія Чупрова, директор конференції.
У 2012 Міжнародна практична конференція "Білі ночі фандрайзингу" знову повернеться до Санкт-Петербургу.
Стежте за новинами конференції на сайті: www.fr.crno.ru.
Ми Вконтакті: http://vkontakte.ru/id5239624?63866#/fandraizing_crno
Нижній Новгород: +7 (910) 144-3499, fr@crno.ru
Петербург: тел / факс +7 (812) 718-3794, моб. тел. +7 (950) 000-7575, pr@crno.ru