Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Приватна благодійність    новини приватної благодійності в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

новини приватної благодійності в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Комфортний сон - здорові діти

26.01.2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"
Комфортний сон - здорові діти

У дитсадку №2 "Дзвіночок" міста Рожища, що на Волині, офіційно презентували проект Фонду Ігоря Палиці "Тільки разом" "Комфортний сон - здорові діти".

Гостей дитсадка, які приїхали проінспектувати роботу, зустрічали піснями та танцями – вихованці навчального закладу для відвідувачів підготували яскравий концерт. Адже тут для маленьких вихованців освітньої установи фонд спільно із міською радою придбали дитячі ліжечка та комплекти розвиваючих дитячих куточків.

«За рахунок Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» було встановлено 23 ліжечка, 25 шкафчиків, дитячі куточки, придбані бойлер, лінолеум, килим», – показує оновлені меблі завідувач ДНЗ Людмила Козакевич.

Вона в цьому дитсадку працює вже 41 рік – з першого дня його існування. Розповідає: «Дзвіночок» – найбільший дошкільний навчальний заклад у Рожищах. Його відвідує 276 дітей, які навчаються у 11 групах.

«Я відчуваю неабияку радість від того, що нам допомагають. Підтримка Фонду дуже важлива для нас. Крім того, зараз нам активно допомагає міська влада, адже ці меблі придбали на умовах співфінансування Фонду та міськради. Крім того, міський голова профінансував роботи з капітального ремонту харчоблоку та заміну вікон на енергоощадні», – радіє завідувач.

«Нам вдалося покращити матеріальну базу дитсадка – для потреб вихователів ми придбали ноутбук. Надзвичайно важливо, що за ініціативи батьків вдалося взяти участь у проекті Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» і забезпечити дітей тим, що батьки хочуть бачити. Нині міська рада може допомогти у вирішенні більш нагальних проблем, бо ініціативи громади підтримують і депутати, і виконавчий комітет», – додає міський голова Рожища В’ячеслав Поліщук.

Батьки, які ведуть сюди свої малюків, теж нахвалюють цей заклад. Кажуть: тут найкращий колектив і справді відчувається турбота про дітей.

«Ми добираємося з іншої частини Рожища для того, щоб відвідувати саме цей садочок, – каже мама Галина Шинкарук та додає: для посадовців та благодійників тут ще багато роботи. – Було б добре, якби в нашій групі замінили звичайні ліжечка на двоярусні – місця не вистачає. В інших вже поставили двоповерхові ліжка для дітей і замінили шафи».

Під враженнями від побаченого лишився депутат Волинської обласної ради Вячеслав Рубльов. Переконує: коли над покращенням умов в навчальному закладі беруться ініціативні батьки, справа обов’язково матиме позитивне завершення.

«У цьому дитсадку дуже багато зроблено руками вихователів, адміністрації та батьків.  До хорошої справи долучився і міський голова. Проте, це ще не кінець. Батьки дошкільнят звертаються і просять допомогти із встановленням нового дитячого майданчика, адже нині існуючі конструкції збереглися ще з радянських часів. Цілком очевидно, що їх потрібно оновлювати. Крім того, на території дитячого садочка є асфальтовані доріжки, які  прокладали ще 40 років тому і з того часу їх не ремонтували. Батьки просять, щоб замість вибитого асфальту тут була бруківка і я цілком з ними погоджуюсь. Аби втілити ці задуми в життя, ми будемо залучати на умовах співфінансування кошти і обласної ради і міського бюджету. Переконаний, що депутатський корпус обласної ради підтримає ті речі соціального спрямування за які ми боремося останні 2 роки», – підкреслив Вячеслав Рубльов.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ