Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Приватна благодійність    новини приватної благодійності в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

новини приватної благодійності в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Інноваційний простір в сільській школі

10.11.2017  Автор: Фонд Ігоря Палиці

Ноутбук, принтер, проектор, телевізор, дошку – усе це завдяки Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом” та небайдужості місцевих жителів отримала Перемильська загальноосвітня школа І-ІІІ ступення Горохівського район Волинської області.

У Перемильській школі навчається 105 учнів із 4 сіл. Окрім Перемиля, є діти з Гумнища, Богунівки, Липи та Стариків. Вчителі намагаються не відставати від передових педагогічних методик, аби діти в майбутньому могли реалізувати себе в сучасному світі. У школі всілякими засобами намагаються створити умови для дітей та їх успішного навчання. Окрім того, навчальний заклад зайняв 25 місце серед 200 шкіл Волині за результатами ЗНО.

• Про справи Фонду я особиста читала в багатьох газетах. Проте не дуже вірила, що він дійсно допомагає, поки не переконалася в цьому на прикладі нашої школи, – каже директор школи Тамара Пушкар. – Я дякую всім учасникам проекту: Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”, усім батькам, дітям, членам батьківського колективу. Ми сьогодні маємо такі технічні засоби, які дуже потрібні нашій школі. Вони дають можливість розширити знання дітей та дозволяють вчителю використати ті інноваційні методики, які необхідні учневі сільської школи.

Ініціатором проекту була голова сільської ради Надія Маселко. Жінка каже, що всіляко намагається залучити кошти у сільську раду. Коли у Горохівському районні відкрилося представництво Фонду, вирішила скористатися цим.

• Школа потребувала технічних засобів, тому ми вирішили реалізувати проект, який сьогодні представляємо. Я вдячна колективу, який брав участь у реалізації цієї ідеї, а найбільше дякую Фонду Ігоря Палиці, який зумів об’єднати людей. Також я дякую голові Волинської обласної ради Ігорю Палиці, завдяки якому реалізуються такі проекти, – каже пані Надія.

Варто зауважити, що обладнанням будуть користуватися в історичному класі, оскільки в школі працює талановита вчителька історії, учні якої були переможцями районних та обласних олімпіад. До справи приступили відразу по завершенню презентації проекту. Учителька Оксана Денисюк провела учням 5 класу урок на тему «Моя маленька батьківщина – рідне село Перемиль». На уроці учні дізналися про історію свого села та про походження його назви.

Оксана Денисюк зазначила, що історія – це наука про минуле, але зараз потрібно крокувати в ногу з часом. Урок історії не можна провести лише з картою та підручником, потрібна комп’ютерна техніка. Так як діти люблять готувати презентації про історичних діячів та історичні події.

• Я можу пишатися своїми учнями, бо вони залюбки вивчають історію та показують хороші результати, перемагаючи на олімпіадах районного рівня. Крім того, мої учні були призерами обласної олімпіади. Найвищий результат одного із моїх вихованців на ЗНО з історії – 199 балів. Я пишаюся тим, що серед моїх учнів є ті, які продовжують мою справу, – додала педагог.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ