Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Приватна благодійність    новини приватної благодійності у світі
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

новини приватної благодійності у світі
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Російський мультимільярдер українського походження пообіцяв віддати свої статки на благодійність

23.05.2016  Автор: За інформацією ЗМІ
Російський мультимільярдер українського походження пообіцяв віддати свої статки на благодійність

Михайло Фрідман, львів'янин за походженням, друга особа у списку найзаможніших росіян за версією Forbes (співвласник "Альфа-груп") не планує заповідати свою бізнес-імперію дітям. 

На зустрічі Клубу Forbes він заявив, що віддасть багатства на благодійність, повідомляє російська служба ВВС.

"Я не любитель давати публічні обіцянки такого роду, але можу сказати, що прийняв рішення - мої статки підуть на благодійність. Найгірше, що я міг би зробити для своїх дітей - це передати їм велику суму грошей", - цитує Фрідмана журнал Forbes.

Причини

Фрідман зазначив, що не залучатиме дітей до роботи у своїй фінансово-промисловій групі, оскільки розраховує, що ті самі зароблять свої статки. Крім того, олігарх не хоче, щоб його діти, зокрема 22-річна донька Лора, ставали об'єктом уваги непорядних людей.

Три доньки і син Фрідмана увійшли до опублікованого Forbes списку найбагатших спадкоємців російських мільярдерів. Їхній потенційний спадок журнал оцінив у $ 3,3 млрд на кожного.

Перші російські олігархи, які дали «Клятву дарування» (Giving Pledge)

Першим із російських бізнесменів, хто вирішив спрямувати свої статки на благодійність, став засновник «Вимпелкому» Дмитро Зімін - у 2002 році він створив фонд «Династія» для підтримки російської науки, куди передав основну частину свого капіталу. А в 2013 році мільярдер Володимир Потанін першим із росіян приєднався до «Клятві дарування» (Giving Pledge) - ініціативи, запущеної багаторічними лідерами глобального списку Forbes Ворреном Баффетом і Біллом Гейтсом: її учасники зобов'язуються передати на благодійність більше половини своїх статків.


Клуб Forbes - це серія зустрічей російських бізнесменів і топ-менеджерів з ученими, економістами, письменниками, політиками та громадськими діячами.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ