Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Приватна благодійність    новини приватної благодійності у світі
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

новини приватної благодійності у світі
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Меценат заповів колекцію в 500 мільйонів доларів рідному місту

11.11.2014  Автор: NEWSTWENTY4SEVEN

Американський меценат Джеррі Перенчіо вирішив подарувати Музею мистецтв округу Лос-Анджелес (Los Angeles County Museum of Art) колекцію картин художників-імпресіоністів, вартість яких складає близько 500 мільйонів доларів. Приватне зібрання включає приблизно п'ятдесят творів мистецтва, серед яких роботи Клода Моне, Едгар Дега, Пабло Пікассо і Каміля Піссарро. В даний час це найбільший дар за 50-літню історію музею.

Генеральний директор музею Майкл Гован повідомив, що знав про існування колекції Перенчіо і потай сподівався, що в кінцевому підсумку вона опиниться у власності LACMA. Зараз картини і скульптури зберігаються в особняку мецената в районі Бел-Ейр. Перенчіо розпорядився передати збори безоплатно після своєї смерті, але висунув одну умову - дирекції насамперед необхідно завершити заплановане на 2023 рік будівництво нової будівлі музею.

Повний список подарованих творів мистецтва поки не опублікований, але відомо, що одним з майбутніх експонатів стануть «латаття» Клода Моне.

83-річний мільйонер Джеррі Перенчіо народився в Каліфорнії в 1930 році. Він починав агентом по найму акторів в Голлівуді. Пізніше Перенчіо став співвласником найбільшої в США іспаномовної телекомпанії Univision. Зараз його 16-процентна частка в цьому підприємстві коштує 1,3 мільярда доларів.

Джерело: http://newstwenty4seven.com

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ