Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Приватна благодійність    новини приватної благодійності у світі
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

новини приватної благодійності у світі
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Білл Гейтс названий найщедрішим мільярдером США

06.10.2014  Автор: FINANCE.UA

Співзасновник компанії Microsoft Білл Гейтс очолив список найщедріших американських мільярдерів.

За даними журналу Forbes, торік найбагатший американець Білл Гейтс витратив на благодійність $2,65 млрд. Більшу частину коштів він пожертвував на боротьбу з малярією, поліомієлітом та іншими небезпечними захворюваннями. Зокрема, $50 млн було направлено на підтримку Міжнародної ініціативи по створенню вакцини проти СНІДу.

За версією видання, Гейтс, статки якого зараз становить $81,2 млрд, вже 21 рік поспіль є найбагатшою людиною США, а в березні цього року журнал визнав його також найбагатшою людиною планети. Починаючи з 2000 року Білл і Мелінда Гейтс пожертвували різним благодійним організаціям понад $30 млрд, що становить майже 40% нинішнього капіталу співзасновника Microsoft.

Друге місце в списку найбільш щедрих американських мільярдерів займає інвестор Уоррен Баффет. У 2013 році він витратив на благодійність трохи менше Гейтса – $2,63 млрд. Більшу частину грошей Баффет направив в сімейний благодійний фонд Білла і Мелінди Гейтс, попечителем якого є.

Замикає трійку найщедріших благодійників Леонард Лаудер, спадкоємець американської косметичної імперії Есте Лаудер. Торік він передав в дар нью-йоркському Метрополітен-музею 78 картин, малюнків і скульптур кубістів загальною вартістю $1,1 млрд. В колекцію Лаудера, яку він збирав протягом більше 40 років, входять 33 роботи Пабло Пікассо, 17 – Жоржа Брака , 14 – Хуана Гріса і 14 – Фернана Леже.

Раніше Форбс опублікував список найбагатших IT-бізнесменів. Його Білл Гейтс також очолив, хоча і заробив за рік менше засновника Facebook Марка Цукерберга.

Джерело: http://news.finance.ua

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ