Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Приватна благодійність    новини приватної благодійності у світі
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

новини приватної благодійності у світі
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Білл Гейтс пожертвував 1,4 мільйона доларів на холодильник для вакцин

03.06.2014  Автор: Медичний портал "Здоров'я України"

Проблема зберігання вакцин є однією з найбільш нагальних для країн, що розвиваються.

Винахідник з Уельсу розробив прототип холодильника, що не потребує живленні від мережі і батарей. Гроші на завершення роботи щедро виділив творець ОС Windows.

Засновник компанії Microsoft Білл Гейтс, який є одним з найбагатших людей планети, регулярно жертвує чималі суми на благодійність - зокрема для вирішення тих чи інших медичних проблем.

Для цього він і його дружина Мелінда більше 10 років тому створили спеціальний фонд названий їх іменами (Bill & Melinda Gates Foundation), який постійно жертвує великі суми на боротьбу з найбільш небезпечними інфекційними захворюваннями (поліомієліт, ВІЛ / СНІД та багато інших).

А днями фонд Мелінди і Білла Гейтс зробив так би мовити «іменне» пожертвування - винахідник з Уельсу отримав 1,4 мільйона доларів для завершення роботи зі створення холодильника принципово нового типу, якому його творець дав ім'я Sure Chill.

Валлієць Йен Тенслі (Ian Tansley) придумав новинку, яка дуже знадобиться медикам країн, що розвиваються - їм часто доводиться працювати в регіонах, де електрика або подається з перебоями, або її взагалі немає.

Відомо, що більшість препаратів, які застосовуються для щеплень від різних інфекційних захворювань, необхідно зберігати в холодильнику при температурі не вище 6-8 ° С - в іншому випадку вони дуже швидко стануть непридатними.

Однак вакцинація жителів багатьох віддалених регіонів найбідніших країн стає майже неможливою через відсутність надійного постачання електроенергії і можливості зберігати препарати.

Винахідник стверджує, що холодильник його конструкції без джерела живлення здатний підтримувати температуру в холодильній камері не вище 4 ° С протягом 35 днів, навіть якщо температура зовнішнього повітря становитиме 43 ° С.

Робота холодильного агрегату заснована на тому фізичному ефекті, що щільність води збільшується при охолодженні і досягає максимуму при одній і тій же температурі +4 ° С.

За матеріалами: http://www.health-ua.org

 

 

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ