Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Приватна благодійність    Як стати благодійником в Україні?
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Як стати благодійником в Україні?
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Як стати благодійником?

Стати благодійником дійсно просто.

Найчастіше ми навіть не замислюємося про те, що в ролі благодійника можемо виступити ми самі, наші друзі та рідні - ті, хто зацікавлений у вирішенні соціальних проблем, а також інші приватні особи, яких ми змогли переконати.

Навіть коробка олівців, подарована юному художнику з притулку, або кілька гривень, переданих на харчування бездомних собак, зводять вас в почесний ранг Благодійника.

Ваші пожертви можуть бути разовими і постійними. Вони можуть бути не тільки у вигляді грошових пожертв. Це можуть бути рукавиці, пов'язані вашими руками і ще безліч речей та інших предметів, які не затребувані у вашій родині.

А якщо ви - керівник навіть невеликої компанії, ви можете надати безкоштовні послуги чи товари, приміщення у вашому офісі, використання вашої оргтехніки; оплатити витрати, пов'язані з реалізацією благодійного проекту, і багато, багато іншого.


Як зробити пожертву на благодійність ефективною?

Якщо ваші статки значно відрізняються від доходів олігархів, але є бажання займатися благодійністю, ви маєте кілька способів зробити вашу пожертву ефективною та отримати від цього задоволення.

Рекомендуємо звернутися до розділу “Інструменти приватної філантропії”, де ви можете знайти рекомендації стосовно різних підходів до здійснення благодійних пожертв: від самостійної закупівлі товарів, до сучасних інтернет-технологій в благодійності та започаткуванні власних іменних благодійних програм на базі вже існуючих організацій.


Якщо не має зайвих грошей, чи можна бути благодійником?
Нефінансова благодійність є дуже затребуваною в Україні.

Благодійні організації, що допомагають різним категоріям населення, в тому числі й людям без постійного місця проживання, дітям-вулицям, багатодітним сім'ям, перестарілим, постійно потребують різні речі та обладнання.

А ще більше вони потребують волонтерської допомоги — часу та сердець тих, хто є небайдужим та хоче допомогти.

 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ