Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Приватна благодійність    Інструменти приватної філантропії    Нефінансова благодійність
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Нефінансова благодійність
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

 

Нефінансова благодійність

Товари та матеріальні цінності

Окрім фінансових ресурсів дуже поширений засіб благодійності саме в Україні - це надання благодійної підтримки у різноманітних товарах та матерільних цінностях.

У квітні 2011 року відбувся запуск нового для України інтернет-порталу “Соціальна біржа ресурсів” (www.sbr.org.ua), де ви можете запропонувати на благодійній основі будь-які товари та матеріальні цінності. Вас знайдуть ті, хто потребує цього товару.
 
Крім цього, у розділі “закупівля товарів” можна знайти перелік інтернет-ресурсів, де публікується інформація про речі, які збираються для того чи іншого благодійного випадку. Якщо ви, ваша сім'я або компанія має якусь річ, яка є новою або майже новою та не затребуваною, то ви можете передати її на благодійність (яким чином, дивись той саме розділ “закупівля товарів”).

Також є низка організацій, яка на постійній основі приймає б/в одяг гарної якості. Перш за все, це відділення “Червоного хреста” по всій території України. Одяг для дорослих збирає Всеукраїнський благодійний фонд “Соціальне партнерство”, для дітей - волонтери порталу www.uaua.info.


Надання в безоплатне користування приміщення чи оргтехніки

Якщо ви маєте вільні склади, то вони можуть стати у нагоді благодійним організаціям, які займаються гуманітарною допомогою.

Якщо у вас є тренінгова кімната для навчання ваших співробітників і ви готові надавати її на благодійні цілі впродовж вихідних, то вона може стати у нагоді організаціям, які займаються підготовкою прийомних батьків та батьків-усиновлювачів.

Використання вашого копіювального апарату чи кольорового принтера може бути корисним для багатьох благодійних ініціатив задля підготовки й тиражування власної рекламної продукції.

 
Донорська кров

Дуже актуальною потребою сьогодення є донорська кров. А тому не маючи грошей або нефінансових цінностей, а також не маючи інфекційних захворювань, ви можете віддати на благодійність власну кров.

Як це зробити, дізнайтися на порталі www.donor.org.ua, у постах наших блогерів.

 

 

 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ