Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Приватна благодійність    Інструменти приватної філантропії    Закупівля товарів
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Закупівля товарів
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

 

 Самостійна закупівля товарів і передача установі, яка їх потребує

Як це відбувається?

Це один із найпопулярніших способів, який гарантує майже 100%, що ваші кошти будуть використані на благодійні цілі та за призначенням. Наразі він дуже поширений у різноманітних соціальних мережах.

Зазвичай на початку з'являється один чи кілька ініціаторів ідеї. Далі вони проводять розвідку всіх потреб, що стосуються даної ідеї. А потім збираються всі бажаючі, готові підтримати цю ідею фінансово.

За допомогою такого підходу закуповуються фарби та шпалери й проводиться ремонт у лікарнях чи дитячих притулках. Закуповуються одяг та ліки для новонародженних, від яких відмовилися батьки у пологових будинках. Збираються “вихідні” набори випускникам інтернатних закладів для дітей-сиріт, які мають розпочати самостійне життя після закінчення інтернату. Закуповуються олівці, папір та інші матеріали для проведення творчих занять із онкохворими дітками, що місяцями перебувають у лікарнях.

Перевага цього підходу — ви самостійно купуєте те, в чому є потреба, та передаєте придбаний товар самі або через інших волонтерів тим, хто його потребує. Таким чином ви нанівець зводите ризик нецільового використання ваших грошей. Цей підхід дуже привабливий для благодійників-початківців, адже вони здобувають позитивний досвід благодійництва та відчувають на практиці, що навіть невеличка особиста благодійна пожертва може змінити чиєсь життя на краще.

Як приєднатися до такої ініціативи?

Інтернет — найкращий засіб для приєднання до таких ініціатив.

Одним із перших в Україні інтернет-ресурсів, який об'єднав навколо себе не байдужих до допомоги іншим людей, є портал www.detdom.info. Тут публікуються звернення про благодійну допомогу в різних товарах та матеріальних цінностях (усі вони перевіряються співробітниками та волонтерами порталу), а також пропонуються шляхи, яким чином ці куплені товари можуть бути передані тим, хто їх потребує. Іншим подібним ресурсом є інтернет-портал http://likarinfund.org. Проте на обох порталах окрім речей першої необхідності збираються гроші на лікування дітей.

Мережі небайдужих благодійників працюють на різноманітних форумах. Один із них - на порталі для батьків www.uaua.info дреса форуму http://www.uaua.info/mamforum/).

 

 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ