Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Приватна благодійність    Інструменти приватної філантропії
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Інструменти приватної філантропії
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

 

Інструменти приватної благодійності

Бути благодійником — це значить повертати “борги” громаді, в якій Ви живете (чи це рідне село, чи то район або місто, чи навіть ціла країна), та людям, які живуть у цій громаді. Йдеться не лише про допомогу іншим, але й про те, щоб відчути себе щасливою людиною. Побутує думка про те, що благодійником може бути лише заможна людина. Але це хибний стереотип, який не відповідає дійсності: кожен може віддати щось, незважаючи на розмір гаманця. Так, можна віддати на благодійність власний час або професійні навички, чи пожертвувати незначною сумою, яка може змінити життя іншої людини на краще.
 
Отже, щоб стати благодійником, потрібне лише Ваше особисте бажання.
 
Нині є багато різноманітних засобів, які допомагають людині проявити власну благодійність. І саме в цьому розділі ми спробуємо узагальнити інформацію про деякі з них.
 
Якщо Ви заробили або отримали у спадок велику суму грошей та бажаєте використати їх на благодійність, то в цьому випадку є підстави подумати про створення власного приватного фонду.
 
Якщо ж Ви плануєте виділяти на власні благодійні справи невелику суму, але бажаєте робити це на регулярній основі, наприклад, щомісячно, тоді рекомендуємо почитати сторінки про інтернет-благодійність, переказ благодійних пожертв, закупівлю товарів або створення власної благодійної програми.
 
Важливими складовими благодійності є нефінансова благодійність, яку можна реалізувати у вигляді різних товарів, матеріальних цінностей, обладнання або власної крові.
 
Коли ж Ви маєте вільний час або професійні навички, які готові пожертвувати на благодійність, то інструмент волонтерства створений спеціально для Вас.

 

 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ