Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Приватна благодійність    Глосарій
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Глосарій
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Благодійництво – добровільна безкорислива пожертва фізичних та юридичних осіб у поданні набувачам матеріальної, фінансової, організаційної та іншої благодійної допомоги (Закон України „Про благодійництво та благодійну діяльність”). 

Благодійна діяльність – добровільна безкорислива діяльність благодійних організацій, що не передбачає одержання прибутків від цієї діяльності (Закон України „Про благодійництво та благодійну діяльність”). 

Благодійна організація – недержавна організація, головною метою діяльності якої є здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства або окремих категорій осіб згідно з Законом України „Про благодійництво та благодійні організації” (Закон України „Про благодійництво та благодійну діяльність”). 

Благодійний фонд – недержавна та неприбуткова організація, заснована фізичними чи юридичними особами з метою надання благодійної допомоги, вираженої у матеріальному або фінансовому еквіваленті (Краплич Р. Розвиток локальних ресурсів або вступ до соціального інвестування. – Рівне: Фундація імені князів-благодійників Острозьких. 2003 – 128 с.). 

Благодійники – фізичні та юридичні особи, які здійснюють благодійництво в інтересах набувачів благодійної допомоги (Закон України „Про благодійництво та благодійну діяльність”). 

В
олонтер – фізична особа, яка добровільно здійснює благодійну, неприбуткову та вмотивовану діяльність, що має суспільно-корисний характер (Закон України „Про соціальні послуги”).

Набувачі благодійної допомоги – фізичні та юридичні  особи, які потребують та отримують благодійну допомогу (Закон України „Про благодійництво та благодійну діяльність”).

Приватний фонд – це фонд, створений на кошти однієї особи або сім'ї для виконання визначених благодійних програм.

 

 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ