Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Філантропія у світі    Інтерв'ю філантропії у світі
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Інтерв'ю філантропії у світі
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Білл Гейтс: “Філантропія залежить від інновацій”

22.03.2014  Автор: Voice of America

Білл Гейтс, один з ведучих світових винахідників, бізнесменів та меценатів, сказав, що благодійництво, як і технології, потребують інновацій для досягнення найкращого результату. Перебуваючи в четвер у Вашингтоні, він зазначив, що більшість інновацій здійснюється приватним підприємництвом, але більш широкі соціальні поліпшення може зробити тільки уряд.

Багато хто скаже, що протягом останніх десятиріч технологічні винаходи Білла Гейтса мали дуже великий вплив на людські життя.  Тепер він працює над покращенням життя людей в іншій площині. Знаходячись на передній лінії фронту, його благодійні організації б’ються із смертельними хворобами та бідністю.

В четвер, 13 березня, у Американському  Інституті Підприємництва у Вашингтоні пан Гейтс розповів аудиторії, що його благодійна робота сфокусована на тих областях, які не можуть бути повністю охоплені урядом.

“Випробовування та запровадження соціальних інноваційних програм, суто за природою внутрішніх мотивацій, неможливе зусиллями держави, чиновники не будуть вкладати час та ресурси так, як це робить благодійність” - заявив Гейтс.

Він пояснив, що благодійництво відіграє дуже велику роль в  Америці. Гейтс зауважив, що  університети готують успішних професіоналів, які потім надають фінансову підтримку університетам і наголосив, що установи с з приватним фінансуванням роблять винаходи, які не може зробити жоден  уряд. В якості прикладу він нагадав про організацію  March of Dimes Foundation з їх ініціативою по викоріненню поліомієліту. Ця організація профінансувала розробку двух поліовакцин - одну з них в середині минулого сторіччя створив Йонас Салк, та більш недавню пероральну вакцину, яку розробив  Альберт Сейбін.

“March of Dimes винайшов поліовакцину, за допомогою якої ми змогли ліквідувати вже другу, після віспи, смертельну хворобу. Це пероральна вакцина. 10 доз цієї вакцинии коштують $1.30 або 13 центів на дитину - це були благодійні гроші, гроші March of Dimes, що дали допомогу з’явитися як попередній вакцині ІПВ (інактивована поліовакцина), яка була досягненням Салка, так і цій пероральній вакцині Сейбіна” - сказав Гейтс.

При цьому він зазначив, що благодійність не може буті замінником уряду в досягненні великих соціальних поліпшень в таких галузях, як охорона здоров’я, освіта, зайнятість та багатьох інших.

“Коли ви хочете надати кожній дитині в Америці належну освіту, або упевнитися, що вони не помирають с голоду, це має робити уряд, тому що благодійність не є щоденним служінням всьому населенню. Благодійність не має цих масштабів та побудови. Вона намагається робити такі речі, як, наприклад, фінансування досліджень тяжких захворювань, або, скажімо, академічна розробка найбільш ефективних рішень”, пояснив Гейтс.

За словами Гейтса, благодійність, базуючись на дослідженнях та інноваціях, може допомогти в пошуках рішення соціальних проблем, але робота над покращенням суспільства в цілому -- це задача саме уряду.


Джерело: http://www.voanews.com/content/gates-philanthropy-depends-on-innovation/1870911.html 
 
Переклад: Анна Михайлик

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ