Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Філантропія у світі    Новини філантропії у світі
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини філантропії у світі
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Освітній проект для тих, хто хоче посилити свій вплив та змінити світ

25.05.2016  Автор: Український форум благодійників
Освітній проект для тих, хто хоче посилити свій вплив та змінити світ

Каліфорнійський університет у Берклі, найкращий із державних університетів світу, запрошує бажаючих з усього світу долучатися до он-лайн навчання в рамках проекту Philanthropy University.

У рамках проекту можна пройти навчання за 7 курсами з таких питань:

соціальне підприємництво,

фінансове моделювання для соціального сектору,

фандрейзинг,

організаційна спроможність організації,

стратегія,

примноження соціального впливу,

лідерство.

Як відбувається навчання

Навчання безкоштовне та передбачає, що раз на тиждень (протягом 2 місяців) Ви отримуєте певний лекційний відеоматеріал, який включає як теорію та огляд проблеми у світовому масштабі, так і практичні кейси з різних куточків світу. Дивитися відео можна в будь-який зручний для Вас час. Усі відео супроводжуються англійськими субтитрами та окремо текстом.

Також навчання передбачає виконання домашніх завдань у групі до 10 осіб. Тобто Ви маєте змогу обмінюватися досвідом та думками з однодумцями з різних країн. Від виконання домашніх завдань можна відмовитися на початку, при заповненні анкети, та бути просто слухачем. Але якщо Ви хочете заробити сертифікат по закінченню курсу, то над завданнями доведеться попрацювати.

Протягом курсу відбувається одна «жива» відеосесія з викладачем. Ви можете долучитись онлайн або подати своє запитання завчасно.

Унікальність проекту в тому, що окрім знань та вивчення досвіду Ви отримуєте можливість мережування із колегами з різних країн завдяки заохоченню до дискусій, участі у форумах, груповому виконанню домашніх завдань.

Враження української учасниці

Катерина Ржевська, менеджер проектів Українського форуму благодійників, поділилася своїми застереженнями, які мала щодо курсу, і тим, як усе вийшло насправді:

«Зареєструвавшись для онлайн-навчання у Philanthropy University, спочатку не була впевнена, що вистачить часу на це. Але побоювання були марні. По-перше, система дуже гарно побудована, зручна.

Перший тиждень нульовий – розуміючи, що завжди важко почати, цей тиждень не навантажували лекціями – потрібно було просто заповнити анкету, ознайомитися з гайдом по навчанню. Наступні 7 тижнів студенти отримують невеличкі відеоуроки – не більше 30 хв. Кейси дуже цікаві, вирішують складні проблеми – наприклад, як подолати туберкульоз у нетрях Індії, де шалена скупченість та забобони ускладнюють ситуацію; як популяризувати освіту та навчати дітей у Пакистані, де через культурні особливості не дуже цінується освіта. Або як побудувати систему медичної допомоги жінкам у Кенії, адже, як каже прислів’я, якщо ти жінка в Африці, - найбільш небезпечна річ, яку ти можеш зробити – це народити.

Важливі висновки, які червоною ниткою проходили через усі лекції


• Найбільш складна річ – це змінити ставлення людей, але ця зміна приводить до найбільш стійких результатів.
• Ніщо не може замінити тяжкої роботи. Чудова стратегія, лідерство і бачення, звичайно ж, впливають на успіх організації. Проте все це повинно бути додатком до фундаменту наполегливої праці - говорити з клієнтами, будувати відносини, виділяти достатньо часу для вивчення проблеми, тощо».

Як записатися на безкштовний онлайн-курс Philanthropy University

Найближчі курси розпочинаються 31 травня та 7 червня 2016 року.

Восени 2016 р. Philanthropy University планує розширити перелік тем навчання.

Зареєструватися та дізнатися більше про курси можна за посиланням http://philanthropyu.org/courses.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ