Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Філантропія у світі    Новини філантропії у світі
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини філантропії у світі
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

(P.R.I.M.E.) – європейська докторантура

16.12.2015  Автор: Леся Ярошенко
 (P.R.I.M.E.) – європейська докторантура

Відкрито прийом заявок на програму міжнародної мобільності для науковців усіх дисциплін. Півроку в Німеччині, рік в іншій країні. Фінансується програмою Марії Кюрі (ЄС) і DAAD.

Ви кваліфікований науковець із кандидатським або докторським ступенем? Хотіли б проводити дослідження в Німеччині та подорожувати до інших країн? Тоді саме час подавати заявку на участь у пост-док-програмі P.R.I.M.E. - Postdoctoral Researchers International Mobility Experience. Європейська докторантура фінансується програмою Марії Кюрі Європейського союзу та Німецькою службою академічних обмінів (DAAD). Особливість програми в тому, що особливого вона дає реальні робочі місця, а не стипендії.

Хто може подати заявку?

Участь у конкурсі можуть брати дослідники всіх національностей і дисциплін із захищеною дисертацією на початок періоду фінансування (вересень 2016 р.) Готуючи заявку, науковець повинен самостійно визначити наукові заклади в Німеччині та інших країнах, де планує проводити дослідження. Німецький університет повинен підтвердити, що готовий прийняти науковця, коли отримає фінансування.

Кошти надаються на період від 18 місяців. Це платня, допомога експатріанту, а також одноразова оплата проїзду для самого науковця та членів його родини. Успішних кандидатів запросять на вступний семінар до початку періоду фінансування.

Заявки приймаються до 1 лютого 2016 р.
Джерело: Studying in Germany.
На цьому порталі ви можете отримати вичерпну і актуальну інформацію про умови навчання і роботи в Німеччині, про стипендії та інші можливості для іноземців. Пубілкації на порталі подаються 10-ма мовами. 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ