Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Філантропія у світі    Новини філантропії у світі
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини філантропії у світі
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

У Москві затримали волонтерів, які збирали кошти на дитячий хоспіс

02.09.2015  Автор: «Преса України»

Співробітники московської поліції затримали двох волонтерів фонду «Віра», які збирали кошти на дитячий хоспіс у рамках акції «Діти замість квітів».

Про це повідомив редактор сайту «Медіазона» Дмитро Ткачов, який був одним із затриманих. Новину передає «Преса України».

«Нас удвох затримали біля школи «Ковчег». Наше затримання проводив полковник Алексєєв. Він сказав, що 1 вересня будь-які заходи заборонені урядом Москви, нас везуть в ОВС «Лефортово», - розповів він.

За словами Ткачова, правоохоронці, які проводили затримання, відмовились представитись. Окрім того, вони вилучили коробку з пожертвами.

Пізніше, головний редактор «Медіазони» Дмитро Смирнов у своєму блозі повідомив, що волонтерів відпустили без складання протоколу, а коробку із зібраними грошима - повернули.

Нагадаємо, що у серпні 2014 року педагог одного з московських ліцеїв запропонував учням не приносити на 1 вересня квіти, а переказати суму, на яку був би куплений букет, тим, кому вона потрібніша.

«Результат виявився вражаючим: учні майже 30 столичних шкіл вирішили присвятити своє 1 вересня пацієнтам хоспісів, і в загальній сумі зібрали понад півмільйона рублів (близько 167 тисяч грн)! Ці гроші були витрачені на допомогу дітям, пацієнтам дитячого хоспісу», - йдеться у повідомленні фонду «Вера».

Джерело: «Преса України»

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ