Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Філантропія у світі    Новини філантропії у світі
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини філантропії у світі
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Данія - Олександрія - фронт

09.07.2015  Автор: novosti.kr.ua
Данія - Олександрія - фронт

Олександрійські волонтери (Кіровоградська область) отримали 150 ящиків гуманітарної допомоги з Данії. Посилка призначена для переселенців і мирних жителів прифронтових територій зони АТО.

Навесні цього року волонтер Координаційного центру волонтерів Олександрії Євгена Мороз списалася з представником данського фонду "Допоможи українським дітям" Лесею Еріксон-Ігнатік з приводу надання гуманітарної допомоги.

Данці відгукнулися, і через своє представництво - київський благодійний фонд "Свої" - направили в Олександрію 150 ящиків гуманітарної допомоги: дитячого одягу, взуття, іграшок, засобів гігієни, книг українською мовою. 

За сприяння районного відділу соціального захисту населення частина речей розподілена між переселенцям із зони АТО, що проживають в Олександрійському районі. Ще частина подарунків передана в сім'ю переселенців, які проживають в селі Андріївці.

Решту коробок із гуманітарною допомогою волонтери доставили в прифронтові райони. Зокрема, їх отримали дитячі будинки Костянтинівки і Дзержинська. Вантаж перевезений попутно з відправкою на фронт машин, які ремонтувала олександрійська громадська організація "Ніхто крім тебе".

Джерело: novosti.kr.ua

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ