Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Філантропія у світі    Міжнародні гравці
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Міжнародні гравці
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Міжнародні гравці

Європейський центр фундацій (EFC) - міжнародна асоціація фондів та корпоративних донорів. Створена 1989 року в Бельгії як незалежна міжнародна неприбуткова організація. Ключові засади діяльності центру: створення сприятливого правового та фінансового середовища для благодійних фондів; зміцнення інфраструктури сектору організованої філантропії; розвиток співпраці між різними фондами, а також між фондами та іншими гравцями сектору; фіксування перспектив розвитку благодійництва.

 


Рада фондів (Council on Foundations) - членська організація, що включає в себе більше 2000 фондів, які надають гранти і втілюють благодійні програми по всьому світу. Базується у США.

 

 

 

 

 

Всесвітня ініціатива з розвитку грантодавства (WINGS) - організація, що об'єднує донорські асоціації всього світу. На сайті багато цікавих матеріалів щодо роботи з донорськими організаціями, а також із розвитку фондів місцевих громад. Містить посилання на всі форуми донорів.


Форум донорів Росії - асоціація благодійних фондів та організацій Росії, яка сприяє розвитку та зростанню ефективності грантодавчої діяльності, спрямованої на формування демократичного, громадянського суспільства в Росії.

 

 

Незалежний сектор (Independent Sector) - членська організація, яка об'єднує донорські та інші некомерційні організації, що працюють у галузі філантропії. Проводить щорічні конференції з різних питань філантропії.

 

Філінтропія Нової Зеландії (Philanthropy New Zealand) - організація, що об'єднує приватні благодійні організації, фонди, бізнес-структури Нової Зеландії. Забезпечує їм професійну інформаційну та іншу підтримку.

 

 

Асоціація німецьких фондів (Bundesverband Deutcher Stifungen) - організація, яка представляє інтереси фондів Німеччини перед громадськістю та владою.

 

Філантропія Австралії (Philanthropy Australia) - національна організація, яка забезпечує взаємодію між своїми членами та іншими неурядовими організаціями з подібними цілями, надає їм інформаційні та інші послуги.

 

 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ