Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність у громаді    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Підкорювачі чисел: на Всеукраїнській олімпіаді з математики волинські школярі вибороли срібло

16.05.2019  Автор: Ірина Юзва
Підкорювачі чисел: на Всеукраїнській олімпіаді з математики волинські школярі вибороли срібло

Три дипломи ІІ ступеню – результат з яким повернулися юні волиняни з ІІ Всеукраїнської олімпіади з математики для учнів 5-7 класів, що відбувалася на базі факультету комп’ютерних наук та кібернетики та Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Волинь представили найкращі математики області – учениця 5 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №13 м. Ковеля Вікторія Смаль, шестикласник Луцького НВК №9 Антон Добровольський та учень 7 класу НВК №9 м. Луцька Денис Майко. Зазначимо, торік троє школярів з Луцька, які представляли область на олімпіаді, здобули треті місця. Цьогоріч юні підкорювачі чисел піднялися на сходинку вище.

Два роки поспіль участі школярів в олімпіаді сприяє Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». І торік, і цього року Фонд повністю профінансував поїздку.

Старший викладач кафедри алгебри і математичного аналізу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, член журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики Оксана Мекуш розповіла, що відбір на олімпіаду для учнів 5 та 6 класу проходив під егідою факультету інформаційних систем, фізики й та математики СНУ ім. Лесі Українки. Участь у ньому взяли понад сто дітей. Учень 7 класу був відібраний згідно результатів обласної олімпіади з математики. Пані Оксана зазначає, що рівень учасників олімпіади з Волині був дуже високим, але посилена підготовка, таки дала своє. – Ці діти – гордість нашого краю. Впевнена, у них велике математичне майбутнє. Я дуже вдячна всім, хто приклав зусиль до цієї перемоги. Адже все це робиться на ентузіазмі. І хоча така робота потребує багато часу й зусиль, ми не можемо кинути обдарованих та талановитих дітей. З ними потрібно займатися, щоб вони і надалі показували високі результати. Також величезна вдячність за фінансову підтримку Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Не всі батьки можуть витратити такі кошти, щоб дитина взяла участь в олімпіаді. Завдяки Фонду наші діти не лише поїхали, здобули новий досвід, а й показали дуже достойний рівень підготовки, – резюмувала викладач.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ