Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність у громаді    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Для розвитку Волині залучили майже 90 млн грн

05.04.2019  Автор: Ірина Юзва
Для розвитку Волині залучили майже 90 млн грн

Дві зупинки громадського транспорту облаштували в селі Риковичі Іваничівського району. Проект вдалося реалізувати на умовах співфінансування Фонду Ігоря Палиці "Тільки разом" та Павлівської ОТГ до якої належить населений пункт.
У Риковичах проживає близько тисячі жителів. Як зазначив ініціатор проекту — депутат Павлівської ОТГ від УКРОПу Валентин Швець такі зупинки були необхідними для місцевих мешканців. Тепер люди, чекаючи автобус у негоду, зможуть заховатися від дощу, снігу чи вітру. Наявність зупинок забезпечить комфортне очікування громадського транспорту не тільки жителям Риковичів, а й гостям громади.
Представник Фонду Назарій Недбайло розповів, що загальна вартість проекту 27 тис. грн. До речі, це не перший проект, що його Фонд реалізував у Риковичах. Так, для місцевої школи придбали парти, дошку, м’ясорубку, замінили освітлення в спортзалі. Також риковичівські школярі отримали новорічні подарунки, а переможці обласних конкурсів та змагань – змогу відпочити у Буковелі. Крім цього, для місцевих спортсменів подарували 15 комплектів футбольної форми та м’ячі. Всього на розвиток риковичівської громади Фонд виділив майже 80 тис. грн.
– Впевнений, що підтримка таких ініціатив на користь громади завжди знайде відгук в серцях людей, – каже Назарій Недбайло. – Радує, коли є такі люди, як засновник Фонду – Ігор Палиця, які готові допомогти й підтримати жителів навіть невеликого села. Громада тоді відчуває, що не наодинці зі своїми проблемами.
Зауважимо, що за три роки кропіткої праці волинян та Фонду в розвиток районів Волині вкладено майже 90 млн грн, з них 75 млн грн – фінансування Фонду, решта – кошти громад та місцевих бюджетів. Підтримку Фонду отримали у великих містах та ледь помітних на карті населених пунктах області. Фонд зайшов у найвіддаленіші села, аби покращити життя громад та вселити надію на подальші позитивні зміни.


ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ