Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність у громаді    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
Ви вже запланували справи і цілі на 2019-й?
МИ НА FACEBOOK

Особливий світ дітей дощу

03.04.2019  Автор: Ірина Юзва
Особливий світ дітей дощу

Діти дощу – так називають людей з аутизмом. Вони бувають то м’які, немов хмаринка, то загадкові й сумні. То збентеженим поглядом ловлять дощ, а то – промінчик сонця. Вони такі ж, як і ми – прагнуть навчатися, дружити, любити. Лише світ у їхньому сприйнятті трішки інший. Завдання суспільства – допомагати таким людям жити в соціумі, спілкуватися з іншими, самореалізовуватися.

До Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм, що його відзначають 2 квітня, у Палаці культури міста Луцька відбувся, благодійний захід «Янголята в колі друзів» громадської організації «Спілка батьків інвалідів з розладами аутичного спектра «Янголята».
Як зазначила голова організації Юлія Поліщук, наразі організація об’єднує 35 сімей, які виховують особливих діток. Усі вони наділені талантами, для розкриття яких потрібні зусилля та відкрите добре серце. Одним з перших увагу цим діткам приділив Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». Завдяки його підтримці були реалізовані проекти з музичної терапії, лікувальної фізкультури, гурток з хенд-мейду. Це стало першим кроком у створенні творчої студії «Аматори від янголят». Також завдяки Фонду особливі дітки щорічно отримують можливість оздоровитися у Буковелі.
Представник Фонду Назарій Недбайло передав вітання і слова вдячності батькам діток від засновника Фонду Ігоря Палиці та вручив голові організації сертифікат на суму 2 тис. грн.
На сцені свої таланти демонстрували юні «янголята» та вихованці організацій, які опікуються людьми з особливими потребами: «Джерело життя», «Даун синдром», «Зірка надії», «Повір у себе». Дітлахи танцювали, співали, ставили міні-вистави. Особливо зворушливим був вальс, що його «янголята» виконали разом із мамами.
Тим часом усі охочі могли долучитися до доброї справи – придбати вироби, що їх особливі дітки виготовили власноруч. Також у холі Палацу культури була представлена фотовиставка «Янголята в Замку Лучеська», «Особлива дитина – особлива сім’я». ЇЇ мета вкотре заявити: аутизм – це не хвороба, а розлад. А люди дощу заслуговують на повагу і розуміння, і мають такі самі права, як усі інші члени суспільства.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}