Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність у громаді    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

На Мелітопольщині відбулась Друга Інклюзивна вечірка!

08.12.2018  Автор: Ольга Нежданова
На Мелітопольщині відбулась Друга Інклюзивна вечірка!

 

8 грудня в м. Мелітополь Запорізької обл. відбулась Друга Інклюзивна вечірка, присвячена Міжнародному дню людей з інвалідністю та Міжнародному дню волонтерів,  які українське суспільство разом зі світовим співтовариством відзначають 3 та 5 грудня. Як і в минулому році метою заходу стало підвищення активності та згуртування громадських організацій, що опікуються людьми з інвалідністю, та їх партнерів для розвитку інклюзивного суспільства м. Мелітополя, де кожному, незалежно від стану здоров’я, буде комфортно жити. Формат вечірки уможливив дружнє спілкування більше 200 учасників з міста та району – членів профільних громадських організацій, що опікуються особами з інвалідністю різних нозологій.

        Разом із БО «Соціальний фонд» до організації заходу долучились надійні партнери-прихильники цінностей інклюзії: державні структури сфери культури та освіти, бібліотеки, центр соціальних служб, молодіжний центр, краєзнавчий музей, центр реабілітації, інклюзивно-ресурсний центр, громадські організації. Представники вказаних установ протягом заходу мотивували до активності, участі в міських ініціативах, розповідали про можливості для розвитку, дозвілля осіб з інвалідністю та запрошували на свої «території можливостей».

До початку заходу учасники встигли зробити фото на згадку у професійних фотографів біля яскравих фотозон, роздивитись «фотосушку» та ярмарку поробок, взяти участь в майстер-класі «Кубик Рубіка», зробити зачіски у перукарів ВПУ.  Вечірка була як завжди насичена виступами професійних колективів, номерами власних талантів людей з інвалідністю, «шумового оркестру» першокласників, вікториною про рідне місто та флешмоб та обов’язковим компонентом залишаються інтерактивні ігри для знайомства всіх присутніх. Напевно найбільш очікуваною для учасників залишається лотерея від численних спонсорів, які є соціально відповідальними підприємцями і відгукнулись на пропозицію надання благодійної допомоги.

Інклюзивне суспільство створює рівні можливості для участі в суспільному житті й прийнятті рішень будь-якої людини. Тому найактивніших представників громадських організацій, які протягом року брали участь у численних ініціативах, тренінгах, конкурсах, міських акціях, були відзначені подарунками від спонсорів. По завершенні заходу відбулось вручення сертифікатів-подяк співорганізаторам, волонтерам  та учасникам, а кожен присутній отримав солодкий подарунок, календар з коректною термінологією щодо інвалідності та магнітик на згадку.

Захід проведено в рамках проекту «Інклюзивне суспільство #саме_тут», який реалізує БО «Соціальний фонд» за підтримки Мелітопольської міської ради. Більше інформації http://socfond.org.ua/2018/12/09/druga-inkljuzivna-vechirka-same_tut/ відео https://www.youtube.com/watch?v=xs7MtvNuoFQ&feature=youtu.be

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ