Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність у громаді    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Психічне здоров'я України. Діагноз встановлено.

21.11.2018  Автор: Костянтин Смаль
Психічне здоров'я України. Діагноз встановлено.

 Мрії та бажання - основні компоненти при правильному плануванні життя. Майбутнє людини повинно будуватися на його мріях, і тільки таким чином. Будь-які інші мотиви не дадуть можливості проявити свій потенціал. Саме бажання до самореалізації вважається найвищою сходинкою потреб людини. Ми не повинні тікати від своїх бажань чи переносити свої плани. У здоровому суспільстві людина має мрію, знає як її досягти, і керується нею у процесі прийняття рішень.

Чи можемо ми назвати Україну - здоровою нацією? За даними Всесвітньої Організації Здоров'я Україна займає перше місце в Європі за кількістю людей, які страждають від депресії. У свою чергу, депресія - друга за масштабом причина виникнення несмертельних хвороб. Зовсім недавно ООН опублікував Всесвітню Доповідь про Щастя. У ньому був презентований рейтинг країн за такими показниками, як рівень доходу, очікувана тривалість життя, соціальна підтримка, свобода, ставлення до корупції та щедрість. Україна зайняла 138-ие місце з можливих 156. Це означає, що гірше ніж в нашій країні відчувають себе тільки люди в Афганістані, Зімбабве, Сирії або на Мадагаскарі.

В Україні вкрай мало уваги приділяється психічному здоров'ю суспільства. Воно визначається як стан благополуччя, при якому кожна людина може реалізувати свій власний потенціал, справлятися зі звичайними життєвими стресами, плідно і продуктивно працювати, а також вносити вклад в життя своєї спільноти. Впізнаєте себе у цих словах? Або відганяєте лємура, який заважає вам читати цю статтю?

Існують цілі організації, які намагаються звернути увагу суспільства на умови життя, що склалися навколо нього. Соціальна акція «Карта Мечты» щорічно нагадує людям про те, як важливо мріяти, візуалізувати свої бажання, тримати їх перед очима. Відбувається це в дуже простій і доступній формі: учасники акції клеять на ватман зображення своїх бажань, і з'єднують це в одну велику «карту мрії». Очолює акцію відомий бізнес-тренер Людмила Богуш, яка на практиці знає як досягати своїх цілей, та вже навчила цьому 30% списку українського «Forbes». Заходи подібного роду в ненав'язливій формі налагоджують психічне здоров'я суспільства, і піклуються про його майбутнє.

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ