Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність у громаді    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Найголовніший потенціал села - активні жителі

20.11.2018  Автор: Ірина Юзва
Найголовніший потенціал села - активні жителі

У селі Ставки, що на Волині, облаштували ігровий комплекс. Майданчик, що став осередком дитячого щастя й усмішок, відкривали усім селом. У ставках проживає близько 400 жителів, є маленька, але затишна школа, де навчається 50 діток. Але найголовніший потенціал села - активні жителі, які хочуть, щоб їх село жило й розвивалося. Тут вже давно навчилися жити без газу, його сюди так і не провели. Місцева дітвора любить більше бавитися на дворі, аніж проводити дозвілля за монітором гаджетів. А місцева влада вже 10 років хоче закрити цю маленьку школу, але її, у буквальному сенсі цього слова, тримають люди і небайдужі місцеві фермери.
– До Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» надійшло звернення від керівника ініціативної групи жителів села Ставки, директора школи Віри Вітрук, – розповідає керівник офісу Турійського представництва Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Василь Шудрук, – реалізація проекту відбулася на основі співфінансування: більшу половину суми перерахував фонд, а решту коштів виділила Овлочинська сільська рада та зібрала громада, яка є чудовим прикладом єдності місцевих жителів.За короткий час, завдяки співпраці з Фондом, ми придбали музичну апаратуру, Фонд презентував ноутбук та м'ячі. Нині ми урочисто завершуємо реалізацію проекту – встановлення дитячого майданчика. Таку кількість грошей, що вдалося людям зібрати в Турійському районі, ще ніхто не зібрав. Це все - для наших дітей, для нашого майбутнього, для розвитку й здоров’я. Я дякую усім присутнім за активну ініціативу, переконаний, що разом ми ще реалізуємо багато добрих справ. 

Щоб спуститися з гірки, вишикувалася черга сільських дітлахів. А скільки щастя й радості приніс виступ аніматорів. Діти бігали, сміялися, від душі за них раділи батьки, які під час свята щиро усміхалися. Буде школа, є майданчик, нові дітки народжуватимуться на цій землі, а значить і Ставки розвиватимуться.
– Сьогодні ми відкриваємо дитячий майданчик, село потрохи оновлюється, – відзначила у вітальному слові Анна Гудим. – Від імені батьків я хочу подякувати Фонду за допомогу, фермерам та односельчанам, які дружно зібралися й реалізували гарний відпочинок на майданчику для наших дітей. Ми в майбутньому будемо старатися зробити наше село кращим, бо це все залежить тільки від нас.
І вони дійсно стараються, щодня доводять, що в них має бути школа, бо її учні займають призові місця на обласних олімпіадах, садочок, бо тут є діти, яким він потрібен. А юні жителі села Ставки – це його майбутнє.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ