Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність у громаді    Новини у світі
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини у світі
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Проекти з 17 країн змагаються у конкурсі ідей соціального підприємництва. Підтримайте учасників з України!

04.09.2019  Автор: Anastasia Suvorova
Проекти з 17 країн змагаються у конкурсі ідей соціального підприємництва. Підтримайте учасників з України!

 4 вересня стартував найбільший в Європі конкурс ідей соціального Social Impact Award. За 3 головних призи в 50 000 грн. і квиток на міжнародний SIA Summit у Києві змагатимуться проекти з 17 країн. Серед них них 4 соціальних стартапи з України.

Майстерня апсайклінгу UpLab —простір у якому створюється одяг, аксесуари та предмети інтер’єру із застосуванням принципів апсайклінгу (використання у виробництві старих речей). У своїй роботі майстерня використовує залишки та відходи текстильного виробництва і вживаний папір, які мали б опинитися на смітнику. Крім цього UpLab є соціальним підприємництвом. Купуючи продукцію майстерні, ви інвестуєте в екологічні проекти та турбуєтесь про навколишнє середовище. Адже частина прибутку буде спрямована на закупівлю садженців для парків та скверів

Місія проекту HappyEcoWood — працевлаштувати людей, раніше залежних від алкоголю та наркотиків. Його засновники виробляють дитячі майданчики з екологічно чистих мтаеріалів. Засновники планують передавати частину виготовлених майданчиків малозабезпеченим багатодітним сім’ям.  

Деталька – соціальний проект, спрямований на працевлаштування людей з особливими потребами,  який керується ідеєю: “Не існує несправних деталей”. Його засновники планують виготовляти та продавати робоконструктори для дітей, зроблені на 3D-принтері.  

БаБулочка — пекарня, в якій будуть працювати люди похилого віку. використовуючи  рецепти, які передавали крізь покоління. Так вони зможуть заробити собі на життя та будуть приносити людям радість від домашньої випічки, яку вони пам’ятають з  дитинства. 

Подивитись відео про проекти та проголосувати за найкращу ідею можна на офіційному сайті SIA:

 https://ukraine.socialimpactaward.net

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ