Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність у громаді    Новини у світі
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини у світі
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» – сім років!

10.06.2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"
 Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» – сім років!

Засновник Фонду Ігор Палиця вболіває за волинський край. Адже це його мала батьківщина. На Волині він народився й виріс, тут проживають його батьки. Саме тому змінювати країну Ігор Палиця розпочав з рідного краю.

У 2011 році перед командою щой­но створеного Фонду постало відповідальне завдання – завоювати довіру волинян. Результат свідчить сам за себе. За сім років роботи реа­лізовано тисячі проектів на сотні мільйонів гривень. Спорт, здоров’я, освіта, культура, розвиток інфраструктури, допомога тим, хто її найбільше потребує, – це ті напрямки, на яких Фонд зосереджує увагу, втілюючи у життя численні ідеї.

Передумовою започаткування проектів стали звернення небайдужих людей. Питання були такими різноманітними та масштабними, що головний офіс Фонду не міг охопити всю проблематику. У 2015 році  було створено вісім Офісів розвит­ку кварталу (ОРК) в різних мікрорайонах міста. Вони стали просвітницькими осередками для вивчення проб­лематики міста через спілкування з лучанами. Діяльність Офісів дозволила вести діалог з кожним і разом залагоджувати проблемні питання. Тут проводили навчальні тренінги, тематичні семінари,  зустрічі з небайдужими людьми. ОРК стали платформою для спілкування лучан та можливостей взяти участь у проектах Фонду.

У 2016 році Фонд розширив географію діяльності. Майданчики для діалогу стали потрібними у районних центрах Волині. Тоді було відкрито 17 представництв, працівники яких зустрічалися з жителями району, вивчали проблематику, допомагали писати проекти та спільно реалізовували їх.

Робота Фонду організована таким чином, аби допомагати громаді не суто фінансами, а розвивати  громадську свідомість, вчити розв’язувати проблеми, спонукати до саморозвитку, створюючи можливості для реалізації потенціалу усіх, хто цього прагне.

Особливість проекту «Ініціативні громади», який реалізовують у районах, в тому, що люди самі визначають пріоритети своєї громади, вирішують, яке питання потребує першочергового реагування, готові вкласти кошти та час у його розв’язання. Ініціативна група готує проект, шукає постачальників та підрядників,  долучається до організації його презентації. 

За два роки кропіткої праці волинян та Фонду в розвиток районів  Волині вкладено  майже  70 млн грн,  з них 58 млн грн – фінансування Фонду, решта – кошти громад та місцевих бюджетів. Підтримку Фонду отримали у великих містах та ледь помітних на карті населених пунктах області. Фонд зайшов у найвіддаленіші, залишені напризволяще села, аби покращити життя громад та вселити надію на подальші позитивні зміни.

На сайті Фонду функціонує  інтерактивна карта, яка  наочно демонструє географію та масштаб реалізованих проектів. За два роки спільної роботи з ініціативними громадами районів Волині Фонд потурбувався про дітей 296 шкіл та  100 дитсадків, покращив стан  понад 60 будинків культури та 60 ФАПів. Районні лікарні отримали життєво важливу апаратуру на півмільйона гривень. Будівництво спорткомплексів, облаштування дитячих майданчиків, освітлення вулиць, облаштування зупинок транспорту, ремонт автомобільних доріг – це основні, але аж ніяк не всі питання, які громадам вдалося розв’язати за підтримки Фонду. 

За кожним проектом – праця багатьох людей. Тішить те, що залагодження проблемних питань згуртувало навколо Фонду свідомих, активних волинян, яким не байдуже наше спільне майбутнє. Дякуємо тим, хто впродовж цього часу був поряд та працював на розвиток нашого краю. Робота Фонду триває. Попереду – багато нових спільних проектів. Адже тільки разом нам до снаги змінити світ навколо!

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ