Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність у громаді    Новини у світі
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини у світі
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

ORF: ЗАПАЛЕНО ВИФЛЕЄМСЬКЕ СВІТЛО МИРУ 2014-2015

29.11.2014  Автор: aleusis donatis
ORF: ЗАПАЛЕНО ВИФЛЕЄМСЬКЕ СВІТЛО МИРУ 2014-2015

 Девятирічний хлопчик Tіціан Ронахер з Лінцу за сприяння австрійcької телерадіокомпанії ORF запалив Світло Миру з Вифлеємської печери 24 листопада 2014 вже 29 й раз. Австрійською телерадіокомпанією ORF був оголошений старт передріздвяної акції, саме ж Світло це нагадування про прихід Христа.

ORF Верхньої Австрії, використовуючи Європейську передріздвяну традицію "Вифлеємського Світла Миру" навіть у цей складний час  дає впевнений знак солідарності з народами на Близькому Сході та в інших районах конфліктів. “ Світло Миру світить в цьому році в ознаменування возз'єднання Європи 25 років і зокрема як заклик: мир повинен початися в серцях людей",- сказав менеджер Проекту Вифлємського Світла Гюнтер Хартл.

"Це було дуже хвилююче".

Запалювання Світла Миру в понеділок стало великим  досвідом для Тіціана Ронахера. Школяр з  загальноосвітньої школи N12 в Лінці ввійшов у грот Різдва Христового у супроводі грецького православного священика. "Це було дуже хвилююче. Крім того, я уявляв собі грот Різдва набагато більшим ",- так описав свої враження хлопчик.
Після запалювання Тіціана приніс світло до церкви римсько-католицької парафії Beit Sahour, в сусідній муніципалітет Віфлеєму та вручив його  всім учасникам делегації з  Верхньої Австрії.

 Зворушливий момент для паломників

Для паломників, яких було більше сотні, це була зворушлива мить. У Святій Месі, присвяченій Світлу Миру взяла участь мер Вифлеєму Вєра Бабун. Губернатор Йозеф Фюлінгєр, який очолив делегацію землі Верхня Австрія- представників громадськості та бізнесу - засвідчив звязок Верхньої Австрії з Вифлеємом  через цю багаторічну Різдвяну традицію.

 Свято Адвенту – Свято 100 тисяч вогнів

В середу 26 листопада Світло Миру прибуле до Австрії. В суботу Тиціан Ронахер, “Дитина Світла Миру”, представить Світло Миру по телебаченню багатомільйонній аудиторії. Хлопчик з Лінца зі своїм сяючим різдвяним символом буде гостем програми Євробачення “Свято Адвенту-Свято Статисяч вогнів” з Флоріаном Зільберайзеном в прямому ефірі з Тюрінгії.

 

За матеріалами ORF

Цього року скаути Організації Українських Скаутів вже в тринадцяте переберуть Вифлеємське Світло Миру і передадуть його українській громаді. Цей вогник скаути Австрії привозять з Вифлеєму і розповсюджують по цілій Європі. Світло тепла, миру, злагоди і сподівання мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи всіх християн в часі Різдва Христового.

Завдяки скаутам Організації Українських Скаутів Світло розповсюджується по всій Україні: у храми всіх конфесій, державні установи, школи, сиротинці, лікарні. Впродовж останніх років ідея передачі Вифлеємського Світла Миру і його проста символіка - мир, радість, братерство і спільнота – позитивно сприйняті українською громадою і Церквою.
Цьогорічне гасло Вифлеємського Світла:"МИР - В НАС

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ