Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність у громаді    Новини у світі
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини у світі
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

На фестивалі у Вашингтоні зібрали гроші для українських солдат

18.09.2014  Автор: Юлія Ярмоленко, “Голосу Америки”, "ФАКТИ", ICTV
У Вашингтоні цими вихідними пройшов традиційний український фестиваль - один із найбільших на східному узбережжі США. Зазвичай тут збираються українці та американці, аби скуштувати смачних страв, потанцювати народних танців та послухати українських пісень. Але цьорогіч війна змістила акценти. Тут здебільшого говорять про військові дії, волонтери збирають тисячі доларів на допомогу бійцям АТО, а іноземці розпитують про настрої на передовій та потреби українців нині. Український фестиваль у Вашингтоні проводять уже 12 років, але дощ розпочинає програму вперше. Українці бачать у цьому трагічну символіку. І мріють, аби на батьківщині не було війни. Озброєне протистояння на сході України змістило акценти на традиційному українському фестивалі у Вашингтоні. Тут менше говорять про культуру, і більше — про війну і реальну допомогу хлопцям на передовій. Більшість благодійників Вашингтона об’єдналась у гурт United Help Ukraine. Допомогу надають адресно. Купують те, що просять солдати і радять лікарі. «Ми зібрали 37 тисяч доларів, таблеток на 40 тисяч. Гроші витрачаємо на аптечку за натовським зразком», - каже активіст організації «United Help Ukraine» Ілона Дорфлер. Таких ініціатив у США — десятки. 6 тисяч доларів своїми силами зібрало й українське посольство — завдяки акції "Айсбакетчелендж". Більшу частину зібраних грошей переказали батальйону прикордонників, де служать хлопці, які раніше охороняли українське посольство у Вашингтоні. «Ми вирішили закупити необхідні речі для прикордонників саме тієї частини, де служать колишні працівники посольства, які, як і всі решта, є справжніми захисниками вітчизни», - відзначає Олександр Моцик посол України в США. Ці войовничі хлопці приїхали на фестиваль, аби розказати американцям історію 17-того сторіччя. Українських козаків серед них — лише двоє, решта — поляки та литовці. Кажуть — разом наші братні країни перемогли б будь-якого агресора. «Ми тут, аби підтримати українців. Нам треба триматися разом, і тоді Путін тричі подумає, ніж проявляти свої амбіції», - ділиться член клубу історичної реконструкції «Banner of Jasna Gora» Мєжко Панковскі. Зовнішня агресія змусила воювати мирний народ — каже настоятель української церкви, яка й організувала фестиваль. Більшість іноземців на фестивалі — давні прихильники України. Любов, яка почалася із багатої культури та смачної кухні, нині стала глибшою і свідомою.

Джерело: fakty.ictv.ua

У Вашингтоні цими вихідними пройшов традиційний український фестиваль - один із найбільших на східному узбережжі США. Зазвичай тут збираються українці та американці, аби скуштувати смачних страв, потанцювати народних танців та послухати українських пісень. Але цьорогіч війна змістила акценти. Тут здебільшого говорять про військові дії, волонтери збирають тисячі доларів на допомогу бійцям АТО, а іноземці розпитують про настрої на передовій та потреби українців нині. Український фестиваль у Вашингтоні проводять уже 12 років, але дощ розпочинає програму вперше. Українці бачать у цьому трагічну символіку. І мріють, аби на батьківщині не було війни. Озброєне протистояння на сході України змістило акценти на традиційному українському фестивалі у Вашингтоні. Тут менше говорять про культуру, і більше — про війну і реальну допомогу хлопцям на передовій. Більшість благодійників Вашингтона об’єдналась у гурт United Help Ukraine. Допомогу надають адресно. Купують те, що просять солдати і радять лікарі. «Ми зібрали 37 тисяч доларів, таблеток на 40 тисяч. Гроші витрачаємо на аптечку за натовським зразком», - каже активіст організації «United Help Ukraine» Ілона Дорфлер. Таких ініціатив у США — десятки. 6 тисяч доларів своїми силами зібрало й українське посольство — завдяки акції "Айсбакетчелендж". Більшу частину зібраних грошей переказали батальйону прикордонників, де служать хлопці, які раніше охороняли українське посольство у Вашингтоні. «Ми вирішили закупити необхідні речі для прикордонників саме тієї частини, де служать колишні працівники посольства, які, як і всі решта, є справжніми захисниками вітчизни», - відзначає Олександр Моцик посол України в США. Ці войовничі хлопці приїхали на фестиваль, аби розказати американцям історію 17-того сторіччя. Українських козаків серед них — лише двоє, решта — поляки та литовці. Кажуть — разом наші братні країни перемогли б будь-якого агресора. «Ми тут, аби підтримати українців. Нам треба триматися разом, і тоді Путін тричі подумає, ніж проявляти свої амбіції», - ділиться член клубу історичної реконструкції «Banner of Jasna Gora» Мєжко Панковскі. Зовнішня агресія змусила воювати мирний народ — каже настоятель української церкви, яка й організувала фестиваль. Більшість іноземців на фестивалі — давні прихильники України. Любов, яка почалася із багатої культури та смачної кухні, нині стала глибшою і свідомою. //Юлія Ярмоленко, “Голосу Америки”, "ФАКТИ", ICTV

Джерело: fakty.ictv.ua

На фестивалі у Вашингтоні зібрали гроші для українських солдат (відео) Фото - На фестивалі у Вашингтоні зібрали гроші для українських солдат (відео) У Вашингтоні цими вихідними пройшов традиційний український фестиваль - один із найбільших на східному узбережжі США. Зазвичай тут збираються українці та американці, аби скуштувати смачних страв, потанцювати народних танців та послухати українських пісень. Але цьорогіч війна змістила акценти. Тут здебільшого говорять про військові дії, волонтери збирають тисячі доларів на допомогу бійцям АТО, а іноземці розпитують про настрої на передовій та потреби українців нині. Український фестиваль у Вашингтоні проводять уже 12 років, але дощ розпочинає програму вперше. Українці бачать у цьому трагічну символіку. І мріють, аби на батьківщині не було війни. Озброєне протистояння на сході України змістило акценти на традиційному українському фестивалі у Вашингтоні. Тут менше говорять про культуру, і більше — про війну і реальну допомогу хлопцям на передовій. Більшість благодійників Вашингтона об’єдналась у гурт United Help Ukraine. Допомогу надають адресно. Купують те, що просять солдати і радять лікарі. «Ми зібрали 37 тисяч доларів, таблеток на 40 тисяч. Гроші витрачаємо на аптечку за натовським зразком», - каже активіст організації «United Help Ukraine» Ілона Дорфлер. Таких ініціатив у США — десятки. 6 тисяч доларів своїми силами зібрало й українське посольство — завдяки акції "Айсбакетчелендж". Більшу частину зібраних грошей переказали батальйону прикордонників, де служать хлопці, які раніше охороняли українське посольство у Вашингтоні. «Ми вирішили закупити необхідні речі для прикордонників саме тієї частини, де служать колишні працівники посольства, які, як і всі решта, є справжніми захисниками вітчизни», - відзначає Олександр Моцик посол України в США. Ці войовничі хлопці приїхали на фестиваль, аби розказати американцям історію 17-того сторіччя. Українських козаків серед них — лише двоє, решта — поляки та литовці. Кажуть — разом наші братні країни перемогли б будь-якого агресора. «Ми тут, аби підтримати українців. Нам треба триматися разом, і тоді Путін тричі подумає, ніж проявляти свої амбіції», - ділиться член клубу історичної реконструкції «Banner of Jasna Gora» Мєжко Панковскі. Зовнішня агресія змусила воювати мирний народ — каже настоятель української церкви, яка й організувала фестиваль. Більшість іноземців на фестивалі — давні прихильники України. Любов, яка почалася із багатої культури та смачної кухні, нині стала глибшою і свідомою. //Юлія Ярмоленко, “Голосу Америки”, "ФАКТИ", ICTV

Джерело: fakty.ictv.ua

У Вашингтоні цими вихідними пройшов традиційний український фестиваль - один із найбільших на східному узбережжі США. Зазвичай тут збираються українці та американці, аби скуштувати смачних страв, потанцювати народних танців та послухати українських пісень.

Але цьорогіч війна змістила акценти. Тут здебільшого говорять про військові дії, волонтери збирають тисячі доларів на допомогу бійцям АТО, а іноземці розпитують про настрої на передовій та потреби українців нині.

Український фестиваль у Вашингтоні проводять уже 12 років, але дощ розпочинає програму вперше. Українці бачать у цьому трагічну символіку. І мріють, аби на батьківщині не було війни. Озброєне протистояння на сході України змістило акценти на традиційному українському фестивалі у Вашингтоні. Тут менше говорять про культуру, і більше — про війну і реальну допомогу хлопцям на передовій.

Більшість благодійників Вашингтона об’єдналась у гурт United Help Ukraine. Допомогу надають адресно. Купують те, що просять солдати і радять лікарі. «Ми зібрали 37 тисяч доларів, таблеток на 40 тисяч. Гроші витрачаємо на аптечку за натовським зразком», - каже активіст організації «United Help Ukraine» Ілона Дорфлер.

Таких ініціатив у США — десятки. 6 тисяч доларів своїми силами зібрало й українське посольство — завдяки акції "Айсбакетчелендж". Більшу частину зібраних грошей переказали батальйону прикордонників, де служать хлопці, які раніше охороняли українське посольство у Вашингтоні.

«Ми вирішили закупити необхідні речі для прикордонників саме тієї частини, де служать колишні працівники посольства, які, як і всі решта, є справжніми захисниками вітчизни», - відзначає Олександр Моцик посол України в США.

Ці войовничі хлопці приїхали на фестиваль, аби розказати американцям історію 17-того сторіччя. Українських козаків серед них — лише двоє, решта — поляки та литовці. Кажуть — разом наші братні країни перемогли б будь-якого агресора. «Ми тут, аби підтримати українців. Нам треба триматися разом, і тоді Путін тричі подумає, ніж проявляти свої амбіції», - ділиться член клубу історичної реконструкції «Banner of Jasna Gora» Мєжко Панковскі. Зовнішня агресія змусила воювати мирний народ — каже настоятель української церкви, яка й організувала фестиваль. Більшість іноземців на фестивалі — давні прихильники України. Любов, яка почалася із багатої культури та смачної кухні, нині стала глибшою і свідомою.

 

Джерело: fakty.ictv.ua

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ