Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність у громаді    Новини у світі
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини у світі
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Французи зіграли найдовший футбольний матч в історії

23.06.2014  Автор: http://gigamir.net

Дві аматорські команди з французької комуни Кербак провели між собою найдовший футбольний матч в історії. Про це повідомляє видання The Local.

Зустріч тривала 73 години (з четверга 19 червня по неділю 22 червня) і завершилася з рахунком 475:473. Матч був благодійним, всі виручені кошти надійшли до фонду боротьби з синдромом Криглера - Найяра.

У складі кожної з команд на поле вийшло 11 гравців, по сім знаходилося на лавках запасних. Матч проходив без перерви, вдень і вночі. Змінившись, гравець відпочивав протягом двох годин, після чого повертався на газон.

«Був момент, коли нам здавалося, що нічого не вийде. Два футболісти не змогли продовжувати зустріч і в середині матчу їх довелося на короткий час госпіталізувати. Однак підтримка декількох тисяч глядачів допомогла довести справу до кінця», - розповів один з організаторів акції Вінсент Стеллетта.

Стеллетта також зазначив, що були дотримані всі правила для того, щоб це досягнення було зафіксовано у книзі рекордів Гіннесса.

Попередній рекордний за тривалістю матч був зафіксований в Манчестері в 2013 році. Дві аматорські команди грали впродовж 72-х годин.

Синдром Криглера-Найара - це захворювання, що порушує метаболізм білірубіну (жовчний пігмент, який утворюється в організмі з гемоглобіну крові). Синдром призводить до виникнення негемолітичної ядерної жовтяниці, що часто викликає пошкодження мозку у дітей. Це дуже рідкісне захворювання, за оцінками ним захворюють 0,6 чоловік на 1 мільйон новонароджених.

Джерело: http://gigamir.net

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ