Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність у громаді    Інструменти благодійності у громаді
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Інструменти благодійності у громаді
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Інструменти благодійності у громаді

 

Благодійність у громаді тривалий час вважалася «бідним родичем» філантропії в широкому сенсі слова, однак ситуація поступово змінюється. Місцева благодійність набуває дедалі більшої значущості і зараз стає ключовим елементом широкого поля міжнародного розвитку.

Уже досить давно існує теорія, що громади повинні, насамперед, зосереджуватися на власному розвитку. Така точка зору виникла ще в 1940-і роки, коли колоніальні держави почали думати про передачу влади звільненим колоніям, і набула ще більшої популярності в 1960-ті роки під час «Війни з бідністю» в Америці, лейтмотивом якої стала «максимально можлива участь». Цей підхід заснований на теорії про те, що місцеве населення повинне самостійно управляти програмами розвитку й довіряти організаціям, які надають йому допомогу, інакше розвитком буде керувати «холодний бюрократичний розрахунок».

Саме тому благодійність у громаді (community philanthropy) в наш час на порядку денному тих благодійників, які обирають стратегію у своїй благодійній діяльності та націлені на якісні, хоча, як правило, довготривалі позитивні зміни, а не на швидкий ефект.

У цьому розділі Ви зможете познайомитися з основними інструментами благодійності у громаді (фонди громад, інвестування у громаду), які допоможуть Вам бути більш ефективними у своїй благодійній діяльності.

 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ