Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність у громаді    Дослідження
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Дослідження
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

За лаштунками успіху Макутано

28.10.2011  Автор: GFCF
 За лаштунками успіху Макутано

Як кенійське село з пустелі перетворилося на осередок квітучої громади – розповідає новий звіт Глобального фонду для фондів громад (GFCF) і Міжнародного інституту Коуді.

Які основні інгредієнти необхідні для "хорошого розвитку" і як їх забезпечити? Прикладом такого успіху стала Макутано, громада в сільському посушливому районі Кенії. Упродовж останніх 14 років вона перетворилася з бідної, недоступної "глибинки" на осередок процвітання громади й особистісного зростання її членів.
Що ж спонукало до успіху?

По-перше, сміливе бачення жменьки людей. Вони вважали, що проект ефективного розвитку повинні задумати і втілити ті самі люди, для користі яких затіяно цю ідею. Другим фактором успіху стала провідна роль молодого волонтерського об'єднання, Асоціації задля розвитку громади Макутано. Ця спілка бачила себе частиною громади і докладала зусиль для підвищення життєвого рівня місцевих мешканців. Третій фактор - потужна підтримка ключового партнера і спонсора, Фонду розвитку громад Кенії. Це перша публічна грантодавча організація країни, створена в 1997 році для сприяння різним підходам до розвитку.

Нова доповідь про історію успіху Макутано спирається на польові дослідження та інтерв'ю з ключовими особами, які були частиною цього процесу. Запрошуємо Вас ознайомитися з доповіддю й поділитися з колегами.

Завантажити повний звіт англійською мовою.

GFCF

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ