Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність бізнесу    Новини благодійності бізнесу у світі
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини благодійності бізнесу у світі
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

«День Щастя в МакДональдз»

10.11.2014  Автор: http://happyday.mcdonalds.ua

З 1 по 30 листопада 2014 року в Україні традиційно проводиться благодійна акція «День Щастя в МакДональдз®». 

Цього року, щоб приєднатися до збору коштів, необхідно придбати спеціальну акційну символіку (листівки-«долоньки», силіконові браслети, книги, набір для творчості дитини). 

Кошти, зібрані під час благодійної акції «День Щастя в МакДональдз®» в 2014 році, за винятком ПДВ, собівартості книг та собівартості картоплі фрі, проданої 9 листопада 2014 року будуть спрямовані на придбаннямашин швидкої кардіологічної допомоги для надання медичної допомоги дітям з вадами серця.

Це рішення було прийнято у зв`язку з тим, що в Україні щороку народжується близько 5 тис. дітей з вадами серця. Кардіологічних центрів, у яких таким дітям може бути надано допомогу всього 3 (у Києві, Харкові та Одесі), і надзвичайно важливо швидко транспортувати хворих у названі кардіоцентри.

Адже вчасне проведення операції та надання необхідної допомоги може врятувати їхнє життя. Проте таких високоспеціалізованих автомобілів з кардіореанімаційним обладнанням в Україні немає.

«Щороку в Україні тисячі дітей з вадами серця потребують хірургічного втручання. Належне транспортування та вчасно проведена операція дає їм шанс бути абсолютно здоровими. Наразі у центрів кардіохірургії є абсолютна потреба у спеціалізованих машинах кардіологічної «швидкої допомоги» для дітей», – прокоментувала Віра Павлюк, лікар-педіатр, доктор медичних наук. 

До акції також можна долучитись, зробивши онлайн-внесок.
 
Довідка
 
«День Щастя» — благодійна акція, яку з 2002 року корпорація МакДональдз® проводить в понад 35 тис. закладах в усьому світі. В Україні «День Щастя у МакДональдз» має на меті допомогти дитячим медичним установам необхідним обладнанням та розвинути культуру індивідуальної благодійності. За роки проведення акції вдалося зібрати майже 19 млн. грн., які було спрямовано на допомогу більш ніж 50 дитячим медичним закладам у 28 містах України.
 
За матеріалами: http://happyday.mcdonalds.ua/

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ