Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність бізнесу    Новини благодійності бізнесу у світі
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини благодійності бізнесу у світі
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Apple та благодійність

02.06.2014  Автор: FINANCE.UA

Тім Кук розповідає, що коли його призначили на посаду голови Apple, Стів Джобс сказав: “Я б не хотів, щоб ти питав, що б зробив би я на твоєму місці. Роби те, що вважаєш за правильне”. Повчання гідне, але наскільки воно допомогло компанії?

Здебільшого Apple сьогодні перебуває приблизно на тому ж рівні, як і за життя Джобса: ті самі основні продукти, майже ті самі ціни, ті самі орієнтири на простоту і функціональність.

Однак, якщо копнути глибше, можна виявити, що Кук дійсно прислухався до поради свого попередника на посту голови купертинського гіганта і змінив компанію так, як вважав за потрібне. Одним з значних кроків Тіма Кука стало збільшення витрат на благодійність.

Одним з перших кроків Тіма Кука в якості генерального директора стало збільшення благодійних пожертв від співробітників від Apple до $10 тис.

У 2012 р. Кук пожертвував $50 млн для Стенфордського госпіталю, половина пішла на будівництво нової будівлі, а решта – для будівництва дитячого госпіталю. Кук також розповів про участь Apple в Project RED. За його словами Apple виділила $50 млн для розвитку програми.

Project RED був створений компанією U2 під керівництвом Боно і Боббі Шрайвера з метою надання допомоги жінкам і дітям, хворим на ВІЛ/СНІД в Африці.

Apple поповнила список 15 компаній, які пожертвували по $500 тис. на програму боротьби з бідністю SF Gives, приєднавшись до таких компаній, як Google, LinkedIn і Zynga. Програма була запущена на початку березня цього року і є дітищем генерального директора Salesforce.com Марка Беніоффа та генерального директора Tipping Point Даніеля Лурі.

Мета програми – зібрати по $500 тис з 20-ти великих компаній (суму – $10 млн) і відправити всі гроші на місцеву благодійність.

За матеріалами: http://news.finance.ua/ua/~/1/0/all/2014/05/16/326022.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ