Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність бізнесу    Новини благодійності бізнесу у світі
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини благодійності бізнесу у світі
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Mondelēz International виділяє $2 мільйони на гуманітарну допомогу

23.03.2014  Автор: Монделіс
Mondelēz International виділяє $2 мільйони на гуманітарну допомогу

 Коли виникають надзвичайні ситуації, дорога кожна хвилина. Саме тому Фонд Mondelēz International Foundation оголошує про свої зобов’язання протягом найближчих двох років виділити $2 млн. гуманітарним організаціям, що дозволить їм швидше надавати допомогу тим, хто її потребує. Фонд обрав двох партнерів – Міжнародну федерацію товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця (IFRC) і Американський Червоний Хрест. Таким чином компанія долучиться до допомоги при виникненні надзвичайних ситуацій як на міжнародному рівні, так і на рівні окремої країни.

Міжнародна федерація товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця – одна з найбільших гуманітарних місій, яка щороку допомагає 150 млн. людей в усьому світі. До складу федерації входять 189 національних товариств.

- Ми зобов’язуємося надати кошти ще до виникнення надзвичайних ситуацій, і це значно прискорює нашу реакцію. Ми можемо ще швидше допомогти постраждалим, - говорить Ніколь Робінсон, президент Mondelēz International Foundation. – Сьогоднішньою заявою ми зміцнюємо довготривале партнерство з Американським Червоним Хрестом та Міжнародною федерацію товариств Червоного Хреста. І це партнерство – лише одна з багатьох наших ініціатив для покращення добробуту людей та нашої планети в цілому.

Mondelēz International долучається до Фонду реагування на надзвичайні ситуації Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця і таким чином дає надійну фінансову базу для реагування відразу в момент лиха, а не займається виділенням відповідного гранту постфактум. Цим рішенням Mondelēz International Foundation більше ніж удвічі збільшує розмір своєї гуманітарної допомоги, яка тепер становитиме $1 млн. на рік.

- Ми є однією з найбільших волонтерських гуманітарних організацій у світі, і наша робота спрямована на покращення життя людей, які потребують допомоги, - говорить Уолтер Котте, заступник генерального секретаря Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. - Ми вдячні за щедрий внесок Mondelēz International Foundation і впевнені, що їхня підтримка допоможе нам швидко реагувати у випадку стихійних лих в усьому світі.

Американський Червоний Хрест – одне з найбільших товариств Червоного Хреста у світі, яке отримує багато звернень про допомогу не лише у США, а й в інших країнах. Завдяки підтримці Mondelēz International ця організація матиме додаткові можливості для швидкого реагування на потреби потерпілих.

- Mondelēz International Foundation – одні з небагатьох, хто вирішив скерувати свої зусилля для допомоги і в межах США, і на міжнародному рівні, - заявив Ніл Літвак, Директор з розвитку Американського Червоного Хреста.

За останні 25 років компанія Mondelēz International пожертвувала благодійним організаціям в усьому світі понад $1 млрд. готівкою та харчовими продуктами. Більше інформації про ініціативи Mondelēz International ви можете знайти тут:www.mondelezinternational.com/well-being.

Про Mondelēz International

Mondelēz International, Inc. (NASDAQ: MDLZ) – глобальний потужний виробник снеків, доходи якого в 2013 році склали $35 мільярдів. Створюючи смачні миті радості в 165 країнах, Mondelēz International є світовим лідером ринку в категоріях печива, шоколаду, жувальної гумки, льодяників, кави та розчинних напоїв і володіє такими мільярдними брендами, як печиво OreoLU та Nabisco; шоколад CadburyCadbury Dairy Milk та Milka; жувальна гумка Trident; каваJacobs та розчинні напої Tang. Mondelēz International входить до індексу Standard and Poor’s 500, NASDAQ 100 та Dow Jones Sustainability Index.


Джерело: http://global.mondelezinternational.com/ua/uk/MediaCenter/News/Pages/humanitarian_relief.aspx

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ