Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність бізнесу    Новини благодійності бізнесу у світі
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини благодійності бізнесу у світі
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Корпорація винагороджує своїх співробітників сертифікатами на благодійність

18.02.2014  Автор: Український форум благодійників
Корпорація винагороджує своїх співробітників сертифікатами на благодійність

Щороку 250 співробітників групи компаній Washington Companies постають перед вибором – якій благодійній організації пожертвувати 500 доларів. Проблема вибору, хоча це й позитивна проблема, виникає у цих людей завдяки програмі "Заплати наперед" (Pay It Forward), яка надає 250 співробітникам п'яти компаній подарункові чек на 500 доларів для того, щоб пожертвувати їх благодійним організаціям за власним вибором. 

Ця програма існує вже 5 років. З цього року сума, яку отримує співробітник, була подвоєна, з 250 до 500 доларів.Це зробила Філліс Вашінгтон, дружина промислового мільярдера Денніса Вашінгтона. П'ять його компаній у Монтані мають 1800 співробітників. Заявки на участь у програмі “Заплати наперед” подали понад 500 співробітників. Імена співробітників, які отримають можливість пожертвувати гроші, обираються випадково. 

Директор Фонду Денніса та Філліс Вашінгтон Майк Галліган каже, що Філліс вірить у дієвість філантропії низового рівня, коли співробітники можуть пожертвувати власній церкві чи їдальні для бідних. Для маленьких громад така підтримка місцевих благодійних організації може мати велике значення. Співробітники вільні обирати будь-який вид благодійності, без обмежень – вони можуть відвести бідну родину до магазину, віддати гроші безхатченку або якійсь неприбутковій організації локального, регіонального чи національного рівня. Свої донорські історії співробітники можуть розміщати на корпоративному сайті, хоча компанія не вимагає звітування про те, куди пожертвувані гроші. 
 
Співробітники цінують цю программу і відзначають, що вдячні компанії за можливість допомагати своїм спільнотам. 
 
За матеріалами Missoulian
ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ