Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність бізнесу    Новини благодійності бізнесу в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини благодійності бізнесу в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Благодійність на Житомирщині

07.11.2011  Автор: Лена Полінкевич

Сучасний багатоканальний електрокардіограф "Эхо кард - 100" з автоматичною розшифровкою кардіограми вартістю 16 тисяч гривень - такий благодійний внесок зробила фірма "Первоцвіт фарм", представники якої вручили апарат головному  лікарю  1-ої Житомирської міської лікарні Анатолію Вусику. За словами Анатолія Івановича, такий сучасний апарат сьогодні украй необхідний. Апарат дозволяє дуже точно поставити діагнос, що важливо для ефективного лікування.

На даний час він є незамінним у діагностиці порушень ритму і провідності, гіпертрофій, ішемічної хвороби серця. Цей метод дає можливість з великою точністю говорити про локалізацію вогнищевих змін міокарда, їх розповсюдженість, глибину і час появи. Електрокардіографія дозволяє виявити дистрофічні й склеротичні процеси в міокарді, порушення електролітного обміну, що виникають під впливом різних токсичних речовин. Цей метод широко використовують для функціонального дослідження серцево-судинної системи. Поєднання електрокардіографічного дослідження з функціональними пробами допомагає виявити приховану коронарну недостатність, перехідні порушення ритму, проводити диференційний діагноз між функціональними та органічними порушеннями.

Якби у всіх наших поліклініках була така техніка, це був би величезний крок вперед. Адже не секрет, що багато поліклінік до цього дня працюють на апаратах радянського зразка, що давно відслужили своє.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ