Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність бізнесу    Новини благодійності бізнесу в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини благодійності бізнесу в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Зв'язок поколінь нерозривний

02.11.2011  Автор: Ганна Долуда
Зв'язок поколінь нерозривний

Проект «Естафета поколінь», ініційований Миколаївським міським притулком для людей похилого віку та інвалідів, реалізували завдяки соціальній програмі «Територія РУСАЛу».


Презентація карти пам’яті пройшла в притулку в день визволення України від фашистських загарбників. Карта, представлена ​​в цей день, розповідає про звільнення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників. Визначні дати в притулку відзначаються щорічно. У минулому році тут встановили пам'ятний знак визволителям міста - об'єднаному офіцерському десанту 130-ї стрілецької дивізії під командуванням Костянтина Ольшанського.


Ініціативу своїх підопічних прокоментував директор притулку Володимир Власов:
- Більшість зтих хто живе у нас пройшли нелегкий шлях війни, негараздів, позбавлень. Похвально, що вони вийшли з ініціативою створити карту пам’яті про звільнення Миколаєва від фашистських загарбників навесні 1944-го. Як можна було не підтримати їх бажання познайомити молодь з історією, її героями, які всупереч сильному протистояння ворога все ж здобули перемогу і звільнили Миколаїв! Ми, офіцери запасу, багато місяців спільно з істориками докладно вивчали військові події і, провівши необхідну роботу, створили пам'ятну карту.


Як зазначив директор департаменту праці та соціального захисту Миколаївського міськвиконкому Сергій Бондаренко, подія, що сталася в притулку, важливе тим, що вона об'єднує і старше покоління, і молодь. Це військово-патріотичне виховання не на словах, а на ділі.

Незабаром нову карту подарують школам і вищим навчальним закладам Миколаєва. Безсумнівно, вона буде гарним посібником з історії міста.

Адміністрування програми здійснює Фонд «Центр соціальних програм РУСАЛу в Україні».

 
ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ