Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність бізнесу    Новини благодійності бізнесу в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини благодійності бізнесу в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Команда Bosch Ukraine побудувала альтанку для підопічних фонду Let's Help

19.08.2019  Автор: Tetiana Kurbatova
Команда Bosch  Ukraine  побудувала альтанку для підопічних фонду  Let's Help

 Благодійний фонд Let’s Help, що перший в Україні почав системно працювати з геріатричними пансіонатами, продовжує залучати партнерів для сумісної роботи над покращенням якості життя людей літнього віку.   Цього разу  компанія Bosch долучилася до організації культурного відпочинку підопічних геріатричного  стаціонару київської області. Команда українського представництва Bosch відправилася до Переяслав-Хмельницького, щоб власноруч побудувати альтанку-кінозал  мешканцям геріатричного пансіонату. В установі проживає 35 самотніх громадян літнього віку, які втратили здатність до самообслуговування чи не набули такої здатності. Найстаршому з них вже виповнилося 92 років.

16 волонтерам компанії Bosch  вистачило 3 дні, щоб своїми руками побудувати альтанку-кінозал з використанням електроінструментів Bosch. «Ми робимо це із задоволенням. Думаю, для стареньких, які вже не здатні ходити до кінотеатрів, а весь свій час проводять у 4 стінах, нова альтанка буде дійсно улюбленим місцем для відпочинку», -  зазначає генеральний директор компанії Robert Bosch Ukraine Віталій Бульда.

«Ми щиро вдячні пану Віталію за такий подарунок та кожному, хто доклав зусиль до проекту. У нас була велика необхідність у альтанці великих розмірів, куди б ми могли завозити лежачих стареньких подихати свіжим повітрям, але, звичайно, бюджет не дозволяв. Тепер ми отримали навіть більше, ніж очікували. Впевнена, що нова альтанка стане улюбленим місцем відпочинку наших підопічних» - розповідає генеральний директор стаціонару Раїса Голованова.

 Минулого року волонтери компанії Bosch Ukraine вже збудували альтанку для будинку літніх людей в с.Прибірськ.

 

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ