Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність бізнесу    Новини благодійності бізнесу в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини благодійності бізнесу в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Кубок Фонду Ігоря Палиці "Тільки разом" – для найкращих футболістів

24.04.2019  Автор: Ірина Юзва
Кубок Фонду Ігоря Палиці "Тільки разом" – для найкращих футболістів

Будівництво міні-футбольних полів зі штучним покриттям у луцьких школах Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» розпочав ще у 2013 році. За цей час таке поле отримав двадцять один навчальний заклад міста. Таким досягненням не може поділитися жодний обласний центр України.

З початком весни на міні-футбольних полях вирує справжнє спортивне життя. Тут проводять уроки фізкультури, юні спортсмени тренуються, відпочивають. По-особливому атмосферно було впродовж 15-17 квітня. В ці дні учні луцьких шкіл змагалися за Кубок Фонду з міні-футболу серед учнів 8-9 класів.

На цих полях народжуються майбутні зірки чемпіонатів світу та України, – констатує представник Фонду Дмитро Піддубний. – Спортивні проекти – в пріоритеті роботи Фонду. Ми робимо акцент на молодому поколінні, адже за ними майбутнє нашої країни. Саме тому в 2018 році ми започаткували Кубок Фонду з міні-футболу. Дуже приємно, що ці змагання не лиши прижилися, а й користуються популярністю серед школярів.

Участь у змаганнях взяли 22 навчальних заклади Луцька. Фінальну частину з гостинністю прийняла школа №19. Саме тут розгорнулася запекла боротьба за перемогу.   

За підсумками змагань 1-ше місце здобули учні ЗОШ №23, 2-ге – гімназії №14, 3-тє  – ЗОШ №3, номінація «За волю до перемоги» дісталася учням НВК №26. Традиційно, ніхто з команд-учасників не лишився без подарунків. Усі школи отримали фірмові футбольні м’ячі з логотипом Фонду, фіналісти – медалі та комплект сітки для воріт, а чемпіони заслужено повезли у школу головний подарунок – Кубок Фонду.

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ