Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність бізнесу    Новини благодійності бізнесу в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини благодійності бізнесу в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Вакансія координатора проекту в МБФ "Українська фундація громадського здоров'я"

21.12.2018  Автор: Світлана Пантелеєва

 МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією «Право на здоров’я» (HealthRight International) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво-важливої допомоги незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року. З 2011 року УФГЗ та «Право на здоров’я» запроваджують в Україні проекти, спрямовані на профілактику ґендерно зумовленого та домашнього насильства; сприяння розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації для потерпілих від насильства жінок та чоловіків, які вчинили насильство.

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ:

Діяльність координатора спрямована на вирішення проблеми забезпечення доступу жінок з вразливих груп населення, включаючи жінок, які зіштовхнулися з подвійною проблемою наркозалежності та насильства, до послуг з профілактики та реагування на випадки насильства. Робота включає розробку відповідних тренінгових модулів до Програми підготовки тренерів та фахівців патрульної поліції, дільничних інспекторів міліції, офіцерів ювенальної превенції та працівників служби «Поліна» з питань попередження ДН та НЗС щодо жінок.

ГЕОГРАФІЯ: підконтрольні Україні території Донецької, Луганської областей, Запорізька область, певні заходи будуть охоплювати національний рівень і інші області.

 

Вимоги до претендентів:

 

·         Обов’язковий 3+ років досвід роботи в міжнародних чи українських організаціях (державних чи громадських) щодо управління проектами/програмами;

·         Наявний досвід та експертиза у питаннях, пов’язаних із профілактикою ВІЛ, тестуванням та лікуванням жінок та молоді в конфлікті із законом, інших груп ризику; і/або протидії гендерно обумовленому насильству;

·         Бажано, досвід роботи з розбудови потенціалу представників правоохоронних органів, зокрема з розробки та впровадження тренінгових програм;

·         Бажано, досвід взаємодії з МВС, Департаментом Національної поліції, представниками місцевої влади та правоохоронних органів на місцях;

·         Відповідна вища освіта, бажано у соціальній, медичній чи правовій сфері;

·         Управлінські навички;

·         Хороші навички підготовки документів й досвід написання звітів для керівництва, донорів;

·         Самостійність, хороші усні та письмові комунікативні навички, відповідальність, працелюбність;

·         Бажано, англійська мова на робочому рівні;

·         Готовність до відряджень.

Основні функції:

·         Координація реалізації проектів на національному рівні, а також регіональному (в межах м. Києва та цільових областей), включаючи оформлення необхідних договорів і забезпечення ефективної реалізації заходів, в тому числі послуг, що надаються організаціями-партнерами.

·         Загальне керівництво і контроль над діяльністю проектів, включаючи навчання співробітників партнерських організацій, сприяння в створенні правового поля для реалізації проектів.

·         Участь в роботі роботи робочої групи при Міністерстві внутрішніх справ України, яка складається з представників державних установ та громадських організацій, а також жіночих груп, системи правосуддя, поліції та охорони здоров'я; координація розробки, затвердження та подальшого розповсюдження міжвідомчого протоколу.

·         Координація розробки (адаптації) і впровадження тренінгових програм з реагування та протидії насильству над жінками, в тому числі з особливим фокусом на наркозалежних жінках і дівчатах, з метою підвищення рівня інформованості фахівців, залучених до процесу раннього виявлення, перенаправлення та надання послуг цільовій групі, а також їх можливості надавати ці послуги.

·         Методична і практична підтримка партнерських організацій, їх персоналу в ранньому виявленні, перенаправленні і забезпеченні послугами жінок і дівчат, які пережили насильство, а також оцінки ефективності послуг, що надаються.

·         Розробка і впровадження системи оцінки реалізації проекту, а також контроль ефективності наданої партнерськими організаціями допомоги, в тому числі збір та аналіз даних, підготовка звітів з реалізації проектів для виконавчого директора УФГЗ, організації-засновника фонду і донорів, координація проведення оціночних досліджень.

·         Координація проведення дослідження щодо аналізу залежності між скоєним злочином, домашнім та насильством за ознакою статі, вживанням наркотичних речовин серед засуджених жінок.

·         Координація реалізації проекту з виконавчим директором УФГЗ, МВС, МСП, МОЗ, державними і недержавними партнерами на місцевому та національному рівні.

·         Здійснення бюджетного контролю виконання проектів.

·         Участь в пошуку додаткового фінансування для проектів УФГЗ і організації-засновника, допомога в розробці та написанні заявок для донорів.

·         Представлення проекту та інтересів УФГЗ і засновника фонду на регіональному та національному рівні, в партнерських організаціях, місцевих державних установах і НКО на міському та регіональному рівнях.

 

Термін виконання робіт: грудень 2018 р. – листопад 2019 р.

 

Просимо надсилати свої резюме з супровідним листом до 30 грудня 2018 р. на адресу Kateryna.maksymenko@healthright.org. У супровідному листі вкажіть Вашу мотивацію, відповідний професійний досвід, очікуваний розмір винагороди.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ