Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність бізнесу    Новини благодійності бізнесу в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини благодійності бізнесу в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

МБФ "Українська фундація громадського здоров'я" оголошує вакансію координатора проекту «Насильству немає виправдання: розширення прав та можливостей жінок, які вживають наркотики»

26.11.2018  Автор: Світлана Пантелеєва

МБФ «Українська фундація громадського здоровя» шукає координатора проекту «Насильству немає виправдання: розширення прав та можливостей жінок, які вживають наркотики».  Проект реалізується за підтримки МФ «Відродження».

 

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією «Право на здоров’я» (HealthRightInternational) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво-важливої допомоги незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року. З 2011 року УФГЗ та «Право на здоров’я» запроваджують в Україні проекти, спрямовані на профілактику ґендерно зумовленого та домашнього насильства; сприяння розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації для потерпілих від насильства жінок та чоловіків, які вчинили насильство.

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЕКТ:

Проект спрямовано на вирішення проблеми забезпечення доступу жінок, які зіштовхнулися з подвійною проблемою наркозалежності та насильства, з урахуванням потреб даної цільової групи, через розробку спеціального додаткового тренінгового модулю"Наркозалежність і насильство" до Програми підготовки тренерів та фахівців патрульної поліції, дільничних інспекторів міліції, офіцерів ювенальної превенції та працівників служб "Поліна" з питань попередження ДН та НЗС щодо жінок.

ГЕОГРАФІЯ ПРОЕКТУ: підконтрольні Україні території Донецької та Луганської областей, певні заходи проекту  будуть охоплювати національний рівень і інші області.

 

Термін виконання робіт: грудень 2018 р. – листопад 2019 р.

 

Основні цілі: координація реалізації проекту відповідно до вимог та стандартів УФГЗ та донора, цілей проекту.

 

Основні функції надавача послуг:

·         Координація реалізації проекту на національному рівні, а також регіональному (в межах м. Києва та областей проекту), включаючи оформлення необхідних договорів і забезпечення ефективної реалізації проекту, в тому числі послуг, що надаються в рамках проекту організаціями партнерами.

·         Загальне керівництво і контроль над діяльністю проекту, включаючи навчання співробітників партнерських організацій, сприяння в створенні правового поля для реалізації проекту.

·         Участь в роботі роботи робочої групи при Міністерстві внутрішніх справ України, яка складається з представників державних установ та громадських організацій, а також жіночих груп, системи правосуддя, поліції та охорони здоров'я; координація розробки, затвердження та подальшого розповсюдження міжвідомчого протоколу.

·         Координація розробки (адаптації) і впровадження тренінгових програм з реагування та протидії насильству над жінками, в тому числі з особливим фокусом на наркозалежних жінок і дівчат з метою підвищення рівня інформованості фахівців залучених до процесу раннього виявлення, перенаправлення та надання послуг цільовій групі, а також їх можливості надавати ці послуги.

·         Методична і практична підтримка партнерських організацій, їх персоналу в ранньому виявленні, перенаправлення і забезпеченні послугами жінок і дівчат, які пережили насильство, а також оцінки ефективності послуг, що надаються.

·         Розробка і впровадження системи оцінки реалізації проекту, а також контроль ефективності наданої партнерськими організаціями допомоги, в тому числі збір та аналіз даних, підготовка звітів по реалізації проекту для виконавчого директора УФОЗ, засновника фонду і донора, координація проведення оціночних досліджень.

·         Координація проведення дослідження щодо аналізу залежності між скоєним злочином, домашнім та насильством за ознакою статі, вживанням наркотичних речовин серед засуджених жінок.

·         Координація реалізації проекту з виконавчим директором УФГЗ, МВС, МСП, МОЗ, державними і недержавними партнерами на місцевому та національному рівні.
Здійснення фінансового контролю виконання проекту.

·         Участь в пошуку додаткового фінансування для проектів УФЗЗ і його засновника, допомога в розробці та написанні заявок для донорів.

 

·         Представлення проекту та інтересів УФГЗ і засновника фонду на регіональному та національному рівні, в партнерських організаціях, місцевих державних установах і НКО на міському та регіональному рівнях.

 

Вимоги до претендентів:

 

·         Обов’язковий 3+ років досвід роботи в міжнародних чи українських організаціях (державних чи громадських організаціях) щодо управління проектами/програмами;

·         Наявний досвід та експертиза у питаннях, пов’язаних із профілактикою ВІЛ, тестуванням та лікуванням жінок та молоді в конфлікті із законом, інших груп ризику;

·         Відповідна вища освіта, бажано у соціальній чи медичній сфері;

·         Управлінські навички;

·         Хороші навички підготовки документів й досвід написання звітів для керівництва, донорів;

·         Самостійність, хороші усні та письмові комунікативні навички, відповідальність, працелюбність.

 

Просимо надсилати свої резюме з супровідним листом до 30 листопада 2018 р. на адресу halyna.skipalska@healthright.org. У супровідному листі вкажіть Вашу мотивацію, відповідний професійний досвід, очікуваний розмір оплати праці.

 

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ