Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність бізнесу    Новини благодійності бізнесу в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини благодійності бізнесу в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Вакансія координатора проекту в МБФ "Українська фундація громадського здоров'я"

26.11.2018  Автор: Світлана Пантелеєва

 Відкрито вакансію координатора проекту «Впровадження в Україні Міжнародної класифікації функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров’я (МКФ)».

 Проект реалізується за підтримки  Швейцарського бюро зі співробітництва у співпраці з Міністерством охорони здоров`я України.

 

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією «Право на здоров’я» (HealthRight International) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво-важливої допомоги незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року.

 ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЕКТ:

З метою підтримки розвитку ефективної системи реабілітації на основі сучасних підходів до функціональних можливостей та прав людей з інвалідністю, Уряд України зробив наступні кроки:

 • Постановою Кабінету Міністрів № 1008 від 27.12.2017 було затверджено Урядовий план дій з впровадження в Україні Міжнародної класифікації функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров’я (МКФ).
 • Наказом Міністерства охорони здоров'я (МОЗ) з № 981 від 23.05.2018 було затверджено переклад МКФ в Україні.

Даний проект направлений на надання підтримки МОЗ у впровадженні МКФ в Україні шляхом навчання працівників сфери охорони здоров'я особливостям використання МКФ у лікуванні та реабілітації, а також у сприянні змінам у відношенні до людей з інвалідністю.

Діяльність в рамках проекту передбачає наступні заходи, які будуть впроваджені у тісній співпраці з МОЗ та Департаментами охорони здоров’я в усіх областях України:

 

 1. Створення групи національних тренерів з МКФ:

1.1. Відбір учасників для триденного тренінгу для тренерів;

1.2. Розробка програмного та навчального матеріалу для триденного курсу тренінгу для тренерів у співпраці з дослідницьким відділом МКФ, міжнародним експертом.

1.3. Проведення тренінгу для 75 обраних кандидатів у тренери з усієї України щодо використанням МКФ у співпраці з дослідницьким відділом МКФ.

 

 1. Створення можливості використання набутих знань щодо МКФ серед спеціалістів охорони здоров'я на регіональному рівні:

2.1. Розробка графіків для проведення тренінгів у регіонах для лікарів та інших фахівців охорони здоров'я;

2.2. Відбір учасників на дводенні тренінги;

2.3. Проведення 25 дводенних тренінгів по всій Україні для 550 лікарів та інших фахівців охорони здоров'я.[1]

 Розробка навчальних матеріалів українською мовою, адаптація форм оцінки та втручання відповідно до МКФ, задля їх використання фахівцями охорони здоров'я, людьми з інвалідністю та батьками дітей з інвалідністю на принципах доказової медицини:

 

3.1. Розробка української версії інструментарію електронного навчання та його використання представниками системи охорони здоров'я та широкої громадськості через веб-сайт;

3.2. Розробка української версії дисплея МКФ-оцінки - переклади основних наборів МКФ (загальний набір, реабілітаційні заходи, мінімальний набір факторів навколишнього середовища, неврологічні умови, розсіяний склероз, серцево-судинні та дихальні стани, рак, психічне здоров'я, інші стани здоров'я) та форми втручання як основи для реабілітаційних послуг в Україні;

3.3. Розробка методичних рекомендації щодо використання МКФ у реабілітації та наданні медичної допомоги на ранніх стадіях.

 ГЕОГРАФІЯ ПРОЕКТУ: 25 регіонів України.

Термін виконання робіт: грудень 2018 р. – травень 2019 р.

Основні цілі: координація реалізації проекту відповідно до вимог та стандартів УФГЗ та донора, цілей проекту.

Основні функції надавача послуг:

 • Координація реалізації проекту на національному рівні, а також регіональному, включаючи оформлення необхідних договорів і забезпечення ефективної реалізації проекту, в тому числі послуг, що надаються в рамках проекту організаціями партнерами.
 • Координація реалізації проекту з виконавчим директором УФГЗ, МОЗ, іншими партнерами на місцевому та національному рівні.
 • Здійснення фінансового контролю виконання проекту.
 • Координація розробки (адаптації) і впровадження тренінгових програм, координація роботи тренерів на місяцях.
 • Методична і практична підтримка учасників тренінгів.
 • Участь в пошуку додаткового фінансування для проектів УФГЗ і його засновника, допомога в розробці та написанні заявок для донорів.
 • Представлення проекту та інтересів УФГЗ і засновника фонду на регіональному та національному рівні, в партнерських організаціях, місцевих державних установах і ГО на міському та регіональному рівнях.

 Шукаємо КООРДИНАТОРА ПРОЕКТУ, який буде впроваджуватись Українською фундацією громадського здоров`я за підтримки Швейцарського бюро із співробітництва. Проект спрямовано на надання підтримки МОЗ у впровадженні МКФ в Україні шляхом навчання працівників сфери охорони здоров'я особливостям використання МКФ у лікуванні та реабілітації, а також у сприянні змінам у відношенні до людей з інвалідністю.

Вимоги до кандидатів:

 • Обов’язковий 3+ років досвід роботи в міжнародних чи українських організаціях (державних чи громадських організаціях) щодо управління проектами/програмами;
 • Відповідна вища освіта, бажано у медичній чи соціальній сфері;
 • Управлінські навички;
 • Хороші навички підготовки документів й досвід написання звітів для керівництва, донорів;
 • Володіння англійською мовою є перевагою;
 • Самостійність, хороші усні та письмові комунікативні навички, відповідальність, працелюбність.

 

Резюме та супровідний лист із зазначенням посади надсилати на halyna.skipalska@healthright.org до 29 листопада 2018 р.

[1] Науково-дослідний відділ МКФ є партнером Центру співпраці ВООЗ щодо Сімейства міжнародних класифікацій (ВООЗ-СМК). Він працює над розробкою, розповсюдженням та просуванням стандартів МКФ у всьому світі. Науково-дослідний відділ МКФ розробив інструменти МКФ та провів тренінги з використання МКФ при оцінці та реабілітації; здійснює консультації з МОЗ з різних питань щодо впровадження МКФ, включаючи аналіз впровадження МКФ у різних країнах. Тому дослідницький відділ МКФ має знання та досвід для розробки навчальних матеріалів для тренінгів для тренерів, та може надавати тренерів для цих заходів.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
 • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ