Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність бізнесу    Новини благодійності бізнесу в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини благодійності бізнесу в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» установлює тенісні столи в дворах Луцька

31.08.2018  Автор: Ірина Юзва
Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» установлює тенісні столи в дворах Луцька

Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» продовжує реалізовувати проекти, що розвивають спортивну інфраструктуру Луцька й області. У 2017 році в рамках проекту «Тенісний стіл у ваш двір» було облаштовано 18 столів для гри в пінг-понг. Цьогоріч установлено ще 10 таких столів на прибудинкових територіях міських багатоповерхівок.

На відкриття тенісного столу в дворі будинку, що на проспекті Відродження, 39, прийшли місцева малеча й дорослі. Розділити радість свята завітали й вихованці комунального закладу «Луцький міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» (приміщення «Олімпії»). Директор закладу Наталія Назарук каже: облаштування тенісних столів – це хороша можливість забрати дітей від комп’ютерів, гаджетів та залучити до спорту. Стіл служитиме не лише місцевим жителям, а й тим, хто тренується у «Спорті для всіх». Адже одне з відділень закладу розташоване в цьому ж дворі.

– Ми працюємо з усіма категоріями населення. Хай хто до нас приходить, ми завжди готові вислухати, підтримати, навчити. До спорту стараємося залучати й дітей, і молодь, і навіть людей поважного віку. Наші провідні фахівці працюють з населенням, аби дати можливість себе реалізувати та змістовно провести дозвілля. Адже здорова нація – це перспективна нація, – зазначила пані Наталія.

Цього дня ракетки в руки взяли всі присутні – і дорослі, й малеча. Хтось уже мав навички гри в пінг-понг, а для тих, хто вперше спробував себе в цьому виді спорту, представники Луцької федерації настільного тенісу Валентин Юнчик та Андрій Котік провели майстер-клас.

– Ми показали елементарну техніку гри: як правильно тримати ракетку, як вводити м’яч у гру, відпрацювати удар. Адже, щоб грати в теніс, потрібно мати певні навички, – розповідає член збірної команди України Валентин Юнчик. – Теніс розвиває концентрацію, увагу, швидкість, координацію, ігрове мислення, адже гра дуже динамічна, потрібно швидко ухвалювати рішення.

Після презентації проекту всі присутні отримали смаколики та сувеніри від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». А вихованці центру «Спорт для всіх» – ще й новий інвентар для гри в настільний теніс.

Відтепер цікавішим буде дозвілля і в лучан, що проживають на Соборності, 23 та в сусідніх будинках. Кілька років тому у їхньому дворі Фонд облаштував майданчик для занять у стилі street workout. Цьогоріч жителі взяли участь у конкурсі «Тенісний стіл у ваш двір» та перемогли.

 Голова ОСББ «Ліліт», що на Соборності, 25 Б, Галина Мельник каже, що лише в їхньому будинку понад 300 дітей різного віку. Тож стіл без діла точно не стоятиме.

Презентація проекту, як і годиться, відбулася з повітряними кульками, цікавими подарунками, солодощами та веселим настроєм. Активна дітвора навіть в чергу вишикувалася, аби зіграти в пінг-понг.

– Настільний теніс – доступний, зручний, масовий вид спорту, який не потребує додаткових затрат. Разом з тим, діти можуть себе в ньому реалізувати. Тож цілком можливо, що серед присутніх хлопчиків і дівчаток є майбутні чемпіони, – зауважив керівник програми Фонду «Волинь спортивна» Дмитро Піддубний.

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ