Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність бізнесу    Новини благодійності бізнесу в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини благодійності бізнесу в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Добрий Pass для допомоги дітям

05.06.2018  Автор: Лариса Сідєльнік
Добрий Pass для допомоги дітям

Всеукраїнський благодійний фонд «Крона», мережа кінотеатрів «MULTIPLEX» та компанія Agency 21 запустили спільний благодійний проект «Добрий Pass» з метою допомоги дітям з тяжкими захворюваннями.

Проект «Добрий Pass» передбачає залучення благодійних пожертв шляхом безконтактних благодійних внесків через NFC Donation Box.  Це легкий, захищений і прозорий спосіб підтримати благодійні проекти одним дотиком.  Достатньо просто піднести до терміналу безконтактну платіжну картку або телефон із NFC технологією, щоб зробити благодійний внесок безпосередньо зі свого рахунку.

Усі пожертви автоматично зараховуються на банківський рахунок фонду «Крона» і йдуть на підтримку якісної діагностики і лікування тяжких захворювань у дітей.  На мультимедійному екрані NFC Donation Box можна бачити кому та як саме допомагають зроблені пожертви. Інформація про надходження і витрати коштів благодійної програми оновлюється в режимі реального часу.

1 червня NFC Donation Box розміщені у двох кінотеатрах  MULTIPLEX в ТЦ «Sky Mall» та ТЦ «Проспект» у Києві.

 «Для благодійних фондів прозорий і відповідальний збір благодійних пожертв є непорушним стандартом діяльності, - каже Олена Мацібох, Голова правління ВБФ «Крона», - Саме таким ми бачимо проект «Добрий Pass». NFC Donation Box сучасна заміна скриньок, куди люди опускали готівку. Але зараз це абсолютний рівень безпеки пожертв і їх цільового використання. 100 % наданих коштів ми спрямовуємо на програму лікування дітей з онкогематологічними й рідкісними тяжкими хворобами. Регулярні звіти про витрати люди можуть бачити на екрані терміналу та на нашому веб сайті».

 

Давидова Анастасія, директор з маркетингу мережi кінотеатрів MULTIPLEX:  

«Ми глибоко переконані, що в світі є багато людей, які бажають робити добро і прагнуть допомогти. Головне - дати їм зручний механізм, завдяки якому їх бажання стане відчутним результатом. Наша мета - підтримати нові проекти в благодійності, здатні вивести країну на новий рівень, зробити благодійність більш технологічною і персоналізованою».

 

Євген Глузов. Творець NFC Donation Box та CEO компанії Agency 21:

«Ми в захваті від того, що наша технологія - NFC Donation Box впевнено розвивається в Україні та за її межами. Ми раді вітати наших нових партнерів фонд «Крона» та мережу кінотеатрів Multiplex. Такі проекти не просто розвивають cashless в Україні, а й змінюють ставлення людей до того, як вони звикли платити або робити благодійні внески. Трансформація платежів із готівкових в безготівкові є основною ідеологією усіх наших розробок. На даний час NFC Donation Box – це єдина 100% захищена технологія, що надає благодійним проектам можливість збирати пожертви у публічних місцях. Це інноваційно, безпечно та швидко. Все, що вам потрібно це піднести вашу картку Visa, MasterCard або телефон із Apple pay  чи Android Pay до терміналу»

 

Інформаційна довідка

Благодійний фонд «Крона» - всеукраїнська організація, яка займається допомогою тяжкохворим дітям, підтримує профорієнтацію дітей сиріт, сприяє захисту довкілля. «Крона» - перша з Українських благодійних організацій почала займатись розвитком якісної медичної допомоги дітям, хворим на рак крові, лімфоми, аутоімунні хвороби. Дякуючи фонду «Крона» майже 10 тисяч дітей отримали шанс на життя, понад 30 лікарень отримали сучасне обладнання, медикаменти і витратні матеріали для лікування тяжких хвороб. Сайт ВБФ «Крона»: https://krona.niko.ua

 

Компанія «Мультіплекс-Холдинг» (Мережа багатозальних кінотеатрів) заснована в 2003 році. C 2009-го року «Мультіплекс-Холдинг» зайняв лідируючі позиції на кінотеатральному ринку України. Компанія експлуатує 21 багатозальний кінотеатр в наступних містах: Київ, Кривий Ріг, Миколаїв, Черкаси, Рівне, Хмельницький, Житомир, Херсон, Маріуполь, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Полтава, Львів. «Мультиплекс-Холдинг» є лідером на ринку України з часткою ринку більше 30%. За 2017 рік у мережі кінотеатрів MULTIPLEX побувало близько 9 мільйонів глядачів. Сайт мережі кінотеатрів MULTIPLEX: www.multiplex.ua.

Agency21 це IT компанія, заснована в 2013 році в Києві. У 2016 році Agency 21 представила ринку власну розробку для прийому безконтактних благодійних внесків -  NFC Donation Box. Основним напрямком діяльності компанії є розробка та впровадженням програмного забезпечення і рішень для швидких платежів. У 2018 році  USAID внесла компанію Agency21 у каталог  130 українських компаній, що трансформують фінансовий сектор та сприяють фінансовій інклюзивності.
Продукт NFC Donation Box отримав премію за інноваційну розробку бізнесу для благодійності від Асоціації благодійників України. Станом на 2018 рік, робота компанії зосереджена в Україні та Німеччині.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ