Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність бізнесу    Новини благодійності бізнесу в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини благодійності бізнесу в Україні
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Нові майданчики – радість для дітей

23.05.2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці
 Нові майданчики – радість для дітей

Нові дитячі майданчики, встановлені за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», з’явилися у селах Линів та Волиця-Дружкопільська Локачинського та Горохівського району, що на Волині.

У линівській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Олени Левчанівської навчається 33 учні та функціонує група дитячого садка, яку відвідують 12 дітей. Головним місцем розваг та відпочинку для маленьких жителів села слугує просторий двір школи, де й встановили новий майданчик. Апробацію нових гойдалок, пісочниць та гірок діти провели відразу після встановлення. 
«Встановлення нового дитячого майданчика, а ще напередодні літніх канікул, коли надворі щодень стає дедалі тепліше, справжнє свято для дітвори, – зазначила директор Лілія Мельник. – Розваг у селі для дітей мало, тому ми переконані, що новий майданчик стане їхнім улюбленим місцем відпочинку, адже тут можуть розважатися та міцніти і дошкільнята, і учні школи».
Волиця-Дружкопільська – ще одне село, де був встановлений сучасний дитячий майданчик. У школі села Волиця-Дружкопільська Горохівського району здобувають початкову освіту усього 12 учнів. Однак, за словами місцевих жителів, дітлахів у селі досить багато. Свідчив про це і дощенту заповнений маленькими жителями майданчик. Батьки в один голос зазначають, що про дитячий майданчик тут мріяли давно.

«У селі важко придумати для дитини хоч якусь розвагу. Саме тому дитячий майданчик був заповітною мрією не лише дітей, а й нас, батьків», – резюмувала мама школяра Наталія Якобчук.


 

 

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ